Faktura online?

Mnozí z vás možná ještě pamatují doby, kdy se faktury dělaly na psacích strojích, a možnost opravy byla složitější a zabrala více času. Ty doby už jsou ale pryč, a dnes není problém si udělat fakturu online přes počítač nebo dokonce přes mobil. Dnes máme dokonce na výběr online aplikace a to vše si můžeme dopřát jak z tepla domova, tak z pláže, pokud budeme na cestách nebo patříme mezi šťastlivce, pro které je práce z pláže denní chleba. Můžeme také čerpat z mnoha benefitů jako jsou zálohy dat, šablony a to vše bez toho, abychom museli něco stahovat a instalovat.

Pojďme si shrnout pár výhod:

1) Instalace není potřeba – Dneska se dá sice většina programů nainstalovat během pár vteřin a instalační programy si vše důležité stáhnou, ale i tak se občas stane, že vinou například staršího softweru, firewallu, antiviru nebo prostě jen chybějících pluginů na nás vyskočí chybová hláška a my to musíme absolvovat znovu.

2) Zálohování dat – Dnes už tak nějak předpokládáme, že vše na internetu je zálohované a vlastně máme pravdu. Drtivá většina serverů má zálohy a to samé online programy a aplikace. My se tak nemusíme bát, že o naši pracně vytvořenou databázi přijdeme nějakým nedopatřením. Dnes už jen opravdu staří kliknout na tlačítko uložit a máme hotovo.

3) Přes mobilní telefon – Doba se mění, a mobil se stal již neodmyslitelným pomocníkem kdekoliv si jen vzpomenete. V Číně již dokonce velká část obyvatelstva nepotřebuje papírové peníze a vše dělá přes mobil a speciální aplikace. Dneska si můžete v klidu své faktury udělat na dovolené a nepotřebujete k tomu ani notebook. Prostě se z lehátka na pláži připojíte, vyplníte předem předpřipravenou vámi zvolenou šablonu a můžete se spokojeně vrátit na své lehátko, a nebo ještě lépe, nemusíte ho vůbec opouštět a svoji energii si můžete šetřit na sport, nebo poznávání nových míst.

 

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *