Letní sestřih z Barber Shop Praha je zárukou dokonalého stylu

Obsah

Léto klepe na dveře a je nejvyšší čas dokonale se na jeho příchod připravit. Čeká nás skvělý čas dovolených i trávení volných víkendů na chatách a chalupách. Budeme častěji vyrážet na výlety do přírody, na hrady a zámky, mnozí se vydají i do zahraničí. A navíc tu jsou nejrůznější společenské akce.

Každý muž si zaslouží dokonalou péči

Vzhled není důležitý jen pro ženy. I my muži si na sobě dávají stále více záležet. Zejména ti úspěšní dobře vědí, jak důležité je dobře zapůsobit na své okolí bez ohledu na to, zda zrovna vyrážíme do práce, na koncert nebo na pěší výlet. Pečujeme o sebe, sledujeme módní trendy a nezřídka si vytváříme vlastní osobitý styl. A dobře víme, že pro dosažení dokonalosti nesmíme opomenout žádný detail. Sladěné oblečení, obuv a doplňky samy o sobě nestačí, pokud nemáme upravené nehty nebo vlasy. Slušivý účes je podstatný stejně jako dobře provedená manikúra, dokonalá pleť, bílé zuby a kvalitní make-up odpovídající dané příležitosti. Tak proč letos nevyzkoušet Barber Shop Praha?

Sestřih z Barber Shop Praha oceníme při sportu i návštěvě divadla

Léto nám přináší mnohem více možností trávení volného času než ostatní roční období. Dlouhé dny nám umožňují užívat si venkovní aktivity i každý den po skončení pracovní doby, řadu dnů navíc strávíme na zasloužené dovolené. A pokud máme chatu, chalupu nebo zahrádku, nějaký čas určitě strávíme jejich zvelebováním. Rozhodně nechceme věnovat úpravě zevnějšku před zrcadlem zbytečné množství času, prosluněné dny je přece třeba vychutnat si naplno. Proto potřebujeme kvalitní a zároveň praktický letní sestřih, se kterým můžeme bez starostí vyrazit na vodu, horskou túru, na koncert i na svatbu nejlepší kamarádky.

Jaká kritéria by měl letní účes splňovat?

V první řadě by měl být pohodlný a za žádných okolností by nás neměl omezovat v nejrůznějších aktivitách. Důležité také je, abychom ho zvládly upravit doslova během několika málo minut. K létu se hodí účes, který nevyžaduje žádné dlouhé a komplikované natáčení, kulmovaní či fénování. Kratší vlasy rozhodně oceníme, budeme se cítit lehčí a snáze se vypořádáme i s neobvykle vysokými teplotami. Letní sestřih by navíc měl být šik i ve chvíli, kdy opouštíme bazén či koupaliště nebo jsme právě absolvovaly náročnou cyklistickou trasu. Zároveň ale musí zajistit vzhled odpovídající naší pracovní pozici a umožnit i slavnostnější úpravu. A hlavně musí slušet.

Opravdový profesionál zvládne ten pravý letní sestřih na jedničku

Právě u letního sestřihu hrají velkou roli zručnost a zkušenosti kadeřníka. Rozhodně se nevyplatí neúměrně šetřit nebo navštívit první salón, který máme po cestě do práce. Mohly bychom si tak pripravit týdny, někdy dokonce i měsíce, kdy bychom se necítily ve své kůži. Profesionálové z Barber Shop Praha vezmou v potaz naše přání, životní styl i záliby. Navíc dokáží pomoci s výběrem toho pravého typu letního sestřihu, který se nejlépe hodí k našemu obličeji a typu.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *