Rychlý internet a internetová televize jsou dnes už samozřejmostí

Dnešní doba s sebou přináší spoustu moderních technologií, které nám usnadňují život. K těm, bez nichž bychom se obešli už jen těžko, rozhodně patří připojení k internetu. V posledních letech však stoupá popularita internetové televize.

Internetové připojení je už téměř samozřejmost, rychlý internet však rozhodně ne. Stále je spousta Čechů, kteří mají pochybné Wi-Fi připojení, jež při horším počasí nefunguje. Další platí nesmyslné částky za pomalé připojení. Situace se postupně mění, ale mnozí lidé prostě nevědí, že by měli hledat něco lepšího. Možnosti každopádně jsou.

Až 1000 Mbit/s a libovolný počet připojených uživatelů

Jednou ze společností, které se snaží zrychlit Česko, je také firma Nej. V současné době působí ve více než stovce obcí v celé republice. Všude tam poskytuje spolehlivé připojení za dostupné ceny, které nezatěžují rozpočet. Díky kvalitní optické síti může poskytnout i nevídanou rychlost až 1000 Mbit/s.

Žádný háček to nemá. Neexistují hloupá omezení na počet uživatelů ani množství stažených dat. Společnost Nej dokazuje, že to jde i férově. Na svých webových stránkách https://www.nej.cz/ navíc umožňuje okamžitě zjistit, zda jsou její služby dostupné také ve vaší lokalitě. Stačí zadat adresu.

Internetová televize Čechy láká

Firma Nej poskytuje také internetovou televizi a jde na to opět trochu jinak než většina poskytovatelů. Jejich internetová televize nemá žádné přednastavené balíčky, z nichž byste polovinu programů stejně ani nevyužili. Sami si sestavíte vlastní balíček s programy, které vás doopravdy baví, na výběr je z více než 200 TV stanic. Nej TV je možné sledovat až na 4 zařízeních a můžete si k ní zařídit také videotéku HBO s nejnovějšími seriály a filmy.

Internetová televize je stále oblíbenější a jedním z důvodů jsou neustálé změny technologií. Není to dlouho, co si Češi kupovali set-top boxy a nyní opět musí řešit přechod na DVB-T2. S internetovou televizí tyto starosti odpadají, a to navždycky. Navíc jsme ještě nezmínili možnost zpětného přehrávání pořadů. Dál už snad ani není potřeba vysvětlovat, proč jsou internetové televize tak populární.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *