Richee recenze hovoří jasnou řečí aneb všechny bankovní účty v jednom

Chtěli jste někdy mít detailní přehled o každém pohybu v bance, aniž byste se museli přihlašovat do internetového bankovnictví? Ještě nedávno šlo o záležitost, která by každého potěšila, ale ještě nebyl na trhu nikdo, kdo by takové služby nabízel. S příchodem Richee se ale všechno změnilo a od nynějška už si můžete užívat multibankovní aplikaci nejen na cestách po Evropě. Nakonec, ruku na srdce, neušetří snad taková chytrá aplikace spoustu času?

Zobrazte si zůstatek, zadejte klidně i trvalý příkaz

Je to vlastně jednoduché a maximálně přehledné – Richee účet vám poskytne náhled na všechna bankovní konta v jediné aplikaci, ať už jde o Air Bank, MONETU nebo třeba Českou spořitelnu. Systém přihlašování je snadný, rychlý a současně nanejvýš bezpečný, což jsou hned tři důležité atributy snad pro každého uživatele. Nastavíte si PIN, využijete otisku prstu nebo skenu obličeje, vyberte si takovou možnost, co vám bude plně vyhovovat. Richee recenze nám ukáže vše opravdu dopodrobna. Co potřebujete k tomu, abyste mohli využívat svůj nový účet? Aplikace funguje na všech chytrých mobilních telefonech, které obsluhují operační systémy Android a iOS, stačí si ji vlastně jen zdarma stáhnout.

Pokud při registraci zadáte Richee promo kód – 10133034 – získáte navíc vstupní bonus ve výši 300 Kč! Podmínka je jen jediná, otevřít si účet u banky CREDITAS, jednoho z nových hráčů na českém bankovním trhu, který nabízí konto zcela zdarma a bez podmínek. Nakonec, kde dnes najdete na ulici jen tak ležet tři stokoruny? A mimochodem, právě Richee aplikace nabídne nejen prohlížení historie pohybů, ale také okamžitou platbu na konto jiného uživatele, zadání trvalého příkazu, nastavení šablon a podobně. Tedy, jinak řečeno, vše opravdu důležité pod jednou střechou!

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *