Uspořádejte konferenci v hotelu Belvedere: Příhodnější místo byste pohledali

Uspořádání konference není jednoduchý úkol. Pokud se však na to cítíte, pravděpodobně to zvládnete i bez pomoci zprostředkovatelské agentury. Musíte jen dodržet několik základních pravidel. A především zvolit to správné místo, neboť právě to má na úspěšnost akce tohoto typu velký vliv. O co jde konkrétně, a proč na pozvánky uvést adresu čtyřhvězdičkového pražského hotelu Belvedere?

Nepřehlédnutelná stavba

Některá místa jsou pro konání konferencí takřka předurčena. Hotel Praha Belvedere mezi ně rozhodně patří a nabízí vše, co by si mohl konferenciér přát. Původně monumentalistická stavba stojí v hlavním městě, jíž od roku 1922 a od roku 1935 je oděna do funkcionalistického hávu. Dlouhodobě jde o velmi vyhledávané konferenční prostory, na které nedají dopustit ani organizátoři významných akcí.

Prostory pro menší i větší akce

Sehnat příhodný pronájem sálu v Praze může být oříšek. Prostory musí nabízet dostatečnou kapacitu i technické zázemí. Konferenční dál a salonky v hotelu Belvedere umožňují uspořádání akce až pro 400 osob a nechybí v nich kompletní vybavení včetně kvalitního ozvučení a tlumočnických kabin. Samozřejmostí je také Wi-Fi.

Největší společenský sál pojme až 300 osob a nachází se v něm pódium, taneční parket, dva bary a šatna. Vstup se nachází na ulici, takže není nutné chodit přes jiné prostory hotelu.

Skromnější konferenci můžete uspořádat i v některém ze salonků. Nově zrekonstruované interiéry a dostatek denního světla působí velmi příjemně. Kromě konferencí se zde konají také obchodní schůzky, jednání, prezentace apod.

Perfektní catering

Jedním z důležitých úkolů pořadatele je zajištění dobrého jídla a pití. I v tomto směru je hotel Belvedere skvělou volbou, neboť nabízí špičkové cateringové služby. Mohou zahrnovat oběd, večeři, raut či coffe break.

Další informace a fotografie hotelu Belvedere najdete na www.hotelbelvedere.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *