Luxusní hodinky jsou zárukou úspěchu

Skvělý doplněk, pánům nahrazují šperky. Představují libůstku i sběratelský kousek, fanoušci horologie jsou schopni investovat miliony do prestižních modelů. Vy samozřejmě nemusíte vydávat tolik peněz do těchto klenotů, pokud ovšem chcete skutečnou kvalitu, nepočítejte s tím, že bude stát pár stovek.

Luxusní hodinky? Záruka je Švýcarsko

Na výraz „luxusní hodinky“ lze narazit velmi často. Pojem luxus je velmi ošemetný. Pro osoby neznalé v oboru se může jednat o hodinky za 25 000 korun, kde je vsazen malý diamant, ale pro znalce to může být brak. Nejde o to, že se jedná o lacinější kousek. Pokud hodinky nejsou od specializované firmy (často je výrobcem společnost, jejíž domovinou je Švýcarsko), jejich strojek nejde přesně či má jiné nedostatky. Luxus ve sféře hodinek proto neznamená drahý produkt se vzácným kamenem. Hodinky musí skvěle fungovat. Dejte si proto pozor, abyste neskočili na marketingový trik. Přesnost strojku, přidané funkce, dokonalé ruční zpracování, kvalitní materiály a samozřejmě osvědčený výrobce vám zajistí skutečně perfektní zboží.

Luxusní pánské a dámské hodinky

Jak začít s výběrem kvalitních hodinek? Jistotou vám je prestižní klenotnictví. Nešlápnete vedle, když se podíváte do Pařížské ulice v Praze. Zde sídlí butik BENY, který je multibrandový, prodává opravdu věhlasné značky jako Chopard, Cvstos, Longines, Parmigiani, Tag Heuer, Zenith, Arnold & Son a mnoho dalších. Toužíte po kousku pro muže, nebo ženu? Hodinky představují jednu z mála oblastí módy, kde si muži mohou vybírat více než ženy. Pánské hodinky nepředstavují doplněk, protože muži milují hračičky, fascinují je opravdu technicky dokonalé modely. Mohou si vybrat, zda chtějí analogové nebo digitální. Z materiálů se nabízí zlato, ocel, keramika apod. Sklíčko rovněž nepodceňte, kvalitu zajistí odolný safír. Diamanty představují v tomto případě i přátele mužů. Hodinky se hodí i pro různé příležitosti, proto se dělí do mnoha skupin: klasické, letecké, sportovní, jachtařské atd. Dámy ovšem neodrazujeme, i tikající šperk vám bude slušet. Dámské hodinky mají rovněž perfektní strojky, svými funkcemi jsou spíš jen jednodušší. Pod kabátkem ze zlata, keramiky nebo diamantů se ale skrývá stejné potěšení, jaké mají pánové z vymakanějších modelů.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *