Uspořádejte ve firmě den pro děti!

Den dětí se slaví rok co rok prvního června. Někdy je však dobré udělat takový den pro děti i jindy za rok, zejména pokud se ve firmě snažíte najít nové zaměstnance. Pokud ve vaší společnosti uspořádáte akci pro děti, společně s nimi přijdou i rodiče, kteří se samozřejmě budou zajímat, jak to ve vaší společnosti funguje a jestli máte volné pracovní místo. Je to skvělý marketingový tah, díky kterému se v dobrém vryjete do podvědomí a do paměti jiných lidí.

Dny pro děti jsou u řady společností každoročním rituálem. Většinou je zajištěno občerstvení nejen pro stávající zaměstnance, ale také pro jejich rodiny. Pro děti je připraveno několik soutěží, ve kterých mohou vyhrát zajímavé ceny (tedy reklamní předměty). Děti se často mohou projet vysokozdvižným vozíkem či si jen zkusit, jak se brousí sklo. Záleží vždy od toho, v jakém oboru se společnost pohybuje.

Pokud vás tato myšlenka zaujala, rozhodně byste takový den měli zkusit uspořádat. Nezapomeňte však na zmiňované reklamní předměty, které budou jako odměna pro děti v soutěži. Tak přenesete vaši firmu do domácností a zaručíte, že se o vás budou chtít něco dozvědět víc.

Jaké reklamní předměty pořídit?

Mezi levnější záležitosti patří rozhodně reklamní pera nebo propisky, dále třeba reklamní bloky či reklamní tužky. Pro děti jsou to klasické dárky, které samozřejmě očekávají. Pakliže byste chtěli investovat do reklamních předmětů trochu více, rozhodně byste měli zkusit třeba potisk hrnků. Hrnky jsou přece v domácnostech používány naprosto běžně, a tak budete rozhodně vědět, že jste denně jakožto společnost na očích. Populární jsou v poslední době zejména reklamní usb flash disky, ale to je trochu dražší záležitost.

Škála možných provedení reklamních předmětů nemá konce, zejména u společnosti Tadea, která se výrobou takových reklamních předmětů zaobírá už řadu let. Pokud tedy budete toužit po svých vlastních firemních předmětech, objednejte rozhodně zde.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *