Využijte služeb přepravní společnosti Emons

V současné době existuje na trhu nepřeberné množství přepravních společností a vybrat tu správnou tak může být mnohdy velkým oříškem. Hledáte-li spolehlivou a kvalitní přepravu pro své zásilky, pak vsaďte na přepravní společnost Emons. Tato společnost je na trhu již více než 80 let a od roku 2004 nabízí své služby i pro české zákazníky.

Tuzemská i mezinárodní přeprava zásilek

Přepravní společnost Emons můžete využít pro přepravu zásilek, jak v rámci České republiky, tak i pro mezinárodní přepravu. K přepravě zásilek využívá společnost Emons všech dostupných způsobů dopravy, mezi něž patří lodní, letecká a pozemní doprava. Aktuálně disponuje již více než 90 pobočkami a nabízí napojení na všechna důležitá centra. Přeprava zásilky do zahraničí tak bude v těch nejlepších rukách.

Kvalitní a rychlá přeprava zásilek

Společnost Emons dokáže zajistit přepravu běžných i atypických zásilek. Obrátit se na ni můžete i v případě, že potřebujete odeslat nebezpečné zboží, jelikož společnost Emons disponuje řidiči s platnými ADR průkazy a ADR vybavením vozového parku. O rychlou a přesnou přepravu se postará využití správné logistiky, kterou je u společnosti Emons doprava na paletách. Přeprava palet je jednoznačně považována za univerzální a ideální způsob mezinárodní přepravy. Kvalitu přepravy zásilek společnosti Emons dokládá i certifikace systému řízení kvality.

Jak si objednat přepravu?

Přepravu zásilek si můžete objednat jednoduše online na webových stránkách společnosti Emons. K tomu vám poslouží formulář poptávky přepravy, který vám zároveň poslouží pro poptávání ceny. Využít můžete i kontaktů na jednotlivé pobočky, které se nacházejí po celé České republice, případně v zahraničí. Pro vaše připomínky a dotazy pak poslouží kontaktní formulář.

Objednejte si přepravu zásilek v pohodlí domova i vy.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *