CRM systém můžete mít i v Outlooku. Jak vám pomůže?

Pokud si již delší dobu pohráváte s myšlenkou na implementaci CRM systému, ale chcete se vyhnout používání další aplikace, zabijte dvě mouchy jednou ranou. Využíváte-li pro správu svých kontaktů Microsoft Outlook, povyšte ho na úroveň plnohodnotného CRM. Jak na to? Odpověď najdete u českých vývojářů z eWay System – jejich produkt eWay-CRM si oblíbily tisíce uživatelů po celém světě.

Nejlepší CRM pro Microsoft Outlook

Microsoft Oultook není jedním z mnoha e-mailových klientů. I po letech má výjimečné postavení a uživatelé se přehledného rozhraní nechtějí vzdát. A v tom tkví síla CRM software od eWay System. Je zakomponovaný přímo v Outlooku, takže se nebudete muset seznamovat s novým prostředím. V tom stávajícím vám „pouze“ přibydou nové funkce, díky kterým budete mít perfektní přehled nad klienty, poptávkami a projekty.

CRM v Outlooku toho umí hodně. Usnadní vám realizaci marketingových kampaní a hromadného rozesílání korespondence, umožní vám snadné řízení projektů a výrazně zjednoduší správu obchodních příležitostí. Stane se jedním z nejdůležitějších nástrojů, bez kterých si nedokážete představit práci.

Co eWay-CRM umí?

Co je CRM systém jistě víte, ale co konkrétně zvládá eWay-CRM? Vyjmenovat všechny funkcionality nemá smysl, výčet by vydal na samostatnou publikaci. K těm nejzajímavějším však patří například:

  • přiřazování e-mailů k projektům,
  • oboustranná synchronizace úkolů a kalendáře,
  • tlačítko Společnosti pro přechod z Outlooku k přehledu klientů,
  • automatické ukládání e-mailů ke kontaktům,
  • vytváření příležitostí na dvě kliknutí
  • napojení na účetní software Pohoda / MoneyS3,
  • workflow pro definici firemních procesů.

Systém eWay-CRM můžete využívat zcela zdarma. Pokud se nespokojíte s 200 MB Cloudem, můžete přesedlat na placenou verzi, v rámci které je k dispozici více diskového prostoru (10 GB i vlastní server), telefonická podpora a mobilní aplikace. Více se dozvíte na www.eway-crm.com/cs.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *