Webové notifikace si vaši klienti skutečně oblíbí

Obsah

Jakým způsobem na svém webu klientům sdělujete aktuální nabídky a cenové bomby? Pokud začnete využívat webové notifikace, zjistíte, že si vaši zákazníci k vám nacházejí cestu stále častěji. Jakou zajímavou nabídku budete mít pro klienty tento týden?

Toto miluje každý zákazník

Sotva přijdete na webové stránky, kde se chystáte nakoupit, vykoukne na vás notifikace. Ta vám oznámí, že během vašeho nákupu budete využívat slevový kupón. Nebo se dozvíte o časově omezené nabídce. Nebo se vám podaří navštívit stránku ve chvíli, kdy bude webová notifikace oznamovat, že poštovné na všechny objednávky převyšující určitou hodnotu je dnes zdarma. Kdo by si takové stránky neoblíbil? Vašeho zákazníka si webové notifikace budou hýčkat a dokonale upoutají jeho pozornost.

Spravovat je můžete ze svého mobilního telefonu

Webové notifikace přitom nemusíte složitě zadávat do počítače. Stačí vám k tomu pouze smartphone, kde si nastavíte, jaký text se má zákazníkům při navštívení vašeho webu zobrazovat. Budete tak potřebovat jen minimum času. Práci také můžete delegovat a pověřit některého z vašich obchodních zástupců, aby se o pravidelnou péči o notifikace postaral.

Konkurenční výhoda

Mít na svém webu notifikace je významná výhoda. Tento marketingový nástroj se stane jedním z es ve vašem rukávu. Zatímco vaše konkurence stále oslovuje své zákazníky jen pomocí e-mailů, nebo aktuální nabídky uvádí v sekci webu věnované aktualitám, kterou stejně nikdo nečte, vy jste o krok vpřed. Pozornost svého zákazníka si totiž získáte ihned po jeho příchodu na váš web, kdy mu již ihned nabízíte relevantní a zajímavá oznámení. Není tak složité zjistit, koho si váš zákazník vybere.

Kdo notifikace využívá nejvíce

Webové notifikace si oblíbili majitelé e-shopů nebo obchodníci, kteří provozují kamenné obchody. Jednou z nejpočetnějších skupin uživatelů jsou také majitelé restauračních, hotelových a wellness zařízení. Mezi další subjekty, které tuto marketingovou pomůcku používají pravidelně, se řadí i města a obce, spolky nebo občanské organizace.

Webové notifikace vám pomohou přilákat zákazníky.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *