3 sportovci od Volkswagenu: Arteon, Tiguan a Polo


Volkswagen Polo vám přijde jako malé auto pro dámy, Tiguan jako stylové SUV a Arteon jako dobrý vůz hodný manažera? Možná se mýlíte, ani jeden z nich totiž není obyčejný. Obzvlášť pokud zvolíte nějakou luxusnější variantu. Například milovníky sportovních aut potěší řady R-Line.

Ať už vám v garáži stojí nějaký Volkswagen, nebo jste prostě jen nadšenec do této značky, pravděpodobně jste už slyšeli termín R-Line. Jedná se o označení řad vozidel, která nabízí sportovní styl a mnohdy i lepší výkon. Prémií, jež dostanete u R-Line auta, ovšem bývá někdy i víc. Jistě není náhoda, že v R-Line provedení dostanete i tři oblíbené modely. Pojďme se na ně v rychlosti podívat.

Nesmrtelný Tiguan

SUV Volkswagen Tiguan je už takovou stálicí na trhu. Sám o sobě je dost výkonný a poradí si i v terénu, nicméně R-Line je ještě propracovanější. Sportovní Tiguan vypadá podle mnohých fanoušků lépe, má 19palcová kola, sportovní bočnice a za příplatek pak i mnoho dalších drobných rozdílů, které ale udělají velký efekt. S vyšší výbavou Highline získáte i přední nárazník a ještě větší 20palcové disky. Parádně vypadá třeba v bílé barvě.

Úsporné Polo

Nejste nároční? S Polem hravě prokličkujete městem, ale nezklame ani při dlouhých cestách. Ve verzi R-Line přináší Volkswagen Polo sportovní volant s perforovanou kůží, černé čalounění stropu, sportovní sedadla a hliníkové pedály. Má také jinou koncovku výfuku, takže si užijete libozvučný zvuk, podvozek je u R-Line dotažený k dokonalosti.

Bezkonkurenční Arteon

S modelem Volkswagen Arteon jste se v posledních měsících určitě setkali. Tahle novinka zaplavila v říjnu reklamní prostor a téměř všichni se shodují na tom že oprávněně. Lidé ho srovnávají s Passatem a s CC, ovšem on je prostě svůj. Samotný Arteon působí velmi luxusním dojmem, a pokud ještě přidáte sportovní styl, zaplesá srdíčko snad každého motoristy. V barvě kurkuma se perfektně vyjímá nejen na plakátech.

Chcete si na vlastní oči prohlédnout rozdíl mezi modely z řad R-Line? Nejlepší je navštívit autorizovaného prodejce. Zkuste třeba Auto Podbabská v Dejvicích.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *