Auto pro podnikání i pořádné výlety? No přeci to vaše. Jak na to?

Není potřeba si pořizovat nové auto. Zkuste se informovat o možnostech vestavby do auta, prozkoumejte vlastnosti stanu na střeše vašeho vlastního vozidla. Hurá na nový pohled na vaše auto!

Když jedete ke klientům

Mnoho z nás potřebuje své vozidlo jako pojízdnou kancelář, dílnu, nebo jako reprezentativní podobu auta, ve kterém si přivezeme vše potřebné k výkonu svého zaměstnání. Těžko uděláme dobrý dojem, když je naše auto ve špatném stavu a předměty se vlivem přepravy válejí všude okolo. Právě zde nastupuje vestavba do auta. Snadno pomůže urovnat vše potřebné, ale také náklad zabezpečit pro možnost dopravy. To stejné auto pak může nést střešní stan. A jede se na dovolenou!

Volný čas podle vašich představ

Proč využívat předražené hotelové ubytování, když si vystačíte se svým vlastním vozidlem. Stan na vaší střeše rozložíte během několika minut. Vlastní pohodlné spaní je hned nachystáno, jelikož jste si v něm nechali rozložené spacáky. A ráno? Stačí jen sklopit a upevnit. Spíte na střeše, kde se za vámi nevydají hadi ani pavouci. Proti komárům vás chrání síťka. Pohodlí je zajištěno, navíc máte příjemný výhled. Do svého soukromého hotelu stoupáte schůdek po schůdku. A co ráno?

Kuchyňka – uvařte si to, co máte rádi

Ráno si dáte lahodnou kávu a vyjedete, až se vám bude chtít. Na vhodném místě si pak uděláte přestávku a vytvoříte si vlastní obědové menu. Vestavby do auta vám totiž instalovaly pohodlnou mini kuchyň. S ní se stává více cest možných, protože neutrácíte za jídlo v drahých restauracích. O to častější výlety můžete podnikat. Nikdy se nestane, že byste se s výběrem jídla zmýlili – zkrátka dáváte si dobroty, které skutečně milujete.

Vestavba do auta řeší cestování i podnikání. Kdykoliv ji můžete vyjmout a používat auto běžným způsobem. Je plně homologována a vytvořena na míru.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *