Češi pojištění majetku v dnešní době rozhodně nepodceňují

Pro mnoho lidí je skutečně až na prvním místě. A není divu, majetková pojistka je totiž ochranou proti různým živlům nebo nehodám, které mohou přijít téměř kdykoliv. Problémy si totiž nikdo v životě nevybírá, ale je nutné jim čelit se vztyčenou hlavou.

Dobře zvolené pojištění je pomocnou rukou, na níž se můžete kdykoliv obrátit. Vyplatí se proto, když jeho výběr nepodceníte a víte, že jednáte s pojišťovnou, která má dobrou reputaci a patří k stabilním členům českého trhu. Možná máte jen malý byt, ale i ten si přece zaslouží velkou ochranu, nebo snad ne?

Co vše může být předmětem pojistky?

Široký výběr, repertoár, ze kterého si zvolí každý. Pojištění majetku se totiž nemusí vztahovat jen na nemovitost, jde o širokou rodinu různých produktů, z nichž si můžete sestavit velmi komplexní formu ochrany. Stačí jen, abyste uvedli počet metrů čtverečních obytné plochy nemovitosti. Paušál totiž platí pro všechny stejně.

Předmětem pojistky může být i garáž, vířivá vana, rekreační nemovitost nebo bazén, myslí se i na vybavení ordinace nebo nemovitost, která je stále ještě ve výstavbě, ale brzy bude dokončena. Proč by nemohla být pojištěna už dopředu? Pojistka je připravena například také pro kancelář.

Pojištění prodloužené záruky je dnes žádané

Až o další tři roky navíc, přesně tak platí pojistka, která se týká tzv. prodloužené záruky na právě zakoupený spotřebič. Může se týkat počítačů nebo tabletů, ale také TV, praček, myček a ledniček, variant je skutečně celá řada.

Jde o krátkou smlouvu, díky níž bude ochrana pořízeného zboží výrazně delší. Jaký je další člen této rodiny? Je to pojistka, která se týká nahodilého poškození a odcizení výrobku. Opět s ní lze jednoduše pojistit zakoupený elektrospotřebič, jako je například mobilní telefon, TV nebo fotoaparát.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *