Čím vybavit moderní dílnu? Dílenským nábytkem

Pokud plánujete otevřít si vlastní provozovnu či profesionální dílnu, neměli byste podceňovat výběr vhodného nábytku. I v domácím prostředí si můžete proměnit prázdnou místnost v kutilský ráj, kam se zavřete po náročném pracovním dni a začnete dělat to, co vás opravdu baví a naplňuje. Čím vybavit moderní dílnu? Co byste neměli zapomenout?

Samozřejmě záleží na tom, jak velký prostor máte k dispozici, protože je rozdíl zařizovat dílnu o výměře 100 metrů čtverečních, nebo 10 metrů čtverečních. Dílenský nábytek je však modulární, a tak si ho sestavíte z prvků, které skutečně využijete.

Ponk je základem každé dílny

Nábytek, bez kterého si asi nedokážete představit každodenní fungování v dílně, je rozhodně ponk. Při jeho výběru se zaměřte na dostatečnou velikost, aby nabízel plochu pro práci i pro odložení používaných nástrojů. Stejně tak si stanovte, jestli má ponk disponovat i úložným prostorem. U lepších modelů se setkáte se zámkem či blokací vysunutí zásuvek, takže se nemusíte bát toho, že by se zásuvky nečekaně vysunuly, když zrovna pracujete.

S mobilním ponkem se přemístíte, kam zrovna potřebujete. V nabídce jsou varianty se dvěma i čtyřma kolečky.

Nezapomeňte na úložné prostory

Ponk je však jen jedna část dílny. Nářadí, materiál, ale i další náčiní potřebujete někam uložit, k čemuž slouží právě plechové skříně. Vyrábějí se z plechu či kovu, protože tento materiál je vysoce odolný a zvládne i náročné podmínky dílen a provozoven. Jestliže si potřebujete uschovat dražší nářadí, je dobré pořídit si skříň se zámkem.

Chcete si objednat dílenský nábytek od jednoho dodavatele? V českých vodách je velice oblíbená společnost POLAK CZ, která vyváží své výrobky i do zahraničí. Sortiment je široký, a tak si s firmou POLAK CZ vybavíte domácí, ba i profesionální dílnu.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *