Cincink: Komerční banka nabízí komplexní realitní služby

Prodej, ale také koupě nemovitosti je poměrně složitý obchodní proces, na jehož konci je však slyšet šťastné cinkání skleniček a předávaných klíčů. Komerční banka se rozhodla vytvořit realitní portál, jenž dokáže nabídnout komplexní služby spojené s prodejem a koupí domu, bytu či jiného objektu. Pro svůj projekt zvolila název Cincink, jenž symbolizuje právě to veselé cinkání klíčů od nového obydlí.

Pokud se podíváte na české realitní portály, zjistíte, že většinou umožňují vložit poptávající či nabízející inzerát, a to je všechno. Komerční banka však zapracovala na tom, aby nabídla na jednom místě jak kupujícím, tak i prodávajícím všechno, co během komplikovaného realitního obchodu potřebují. Cincink nabízí bezplatnou inzerci, kterou mohou vkládat všichni, tedy dokonce i realitní kanceláře.

Jak portál Cincink vůbec vznikl?

Zajímá vás historie tohoto unikátního projektu? I když není příliš dlouhá, je zajímavá. Komerční banka dala svým zaměstnancům nemalou výzvu. „Přineste takový nápad, který bude rozvíjet naše služby. Pokud jej schválíme, můžete se podílet na jeho realizaci,“ zaznělo od vedení přední české bankovní instituce. S úžasnou představou přišla Kateřina Stehlíková, která momentálně působí na pozici CEO Cincink.

Chcete nemovitost koupit?

Po několikaročním rozhodování jste dospěli k závěru, že přece jen investujete do vlastní nemovitosti? V takovém případě určitě využijete právní služby, neboť renomovaný právník vám poradí se smlouvami, zkontroluje předkupní i kupní smlouvy, navrhne jejich úpravy a podobně. Právník však není jediný odborník, na něhož se během celého procesu obrátíte. Ideální je prověřit si nemovitost ještě předtím, než vůbec podepíšete předkupní smlouvu. Právě k tomu slouží technická inspekce nemovitosti, která vám poskytne informace o stavebně-technickém stavu daného rodinného domu i bytu.

Jestliže provádíte celý proces bez realitní kanceláře, neobejdete se bez úschovy peněz, přičemž bankovní úschova peněz od Komerční banky je jednou z nejvíce bezpečných forem. V neposlední řadě využijete i rady daňového poradce, který vám zase pomůže s daňovým přiznáním a veškerými formuláři.

Chcete nemovitost prodat?

Stojíte na druhé straně řeky? Chcete nemovitost prodat, ale neradi byste prodělali? Cincink i pro vás připravil služby, jichž určitě využijete, jako jsou odhad ceny nemovitosti, profesionální nafocení bytu či domu, textace inzerátů, vytvoření 3D plánku či vizualizace interiéru a podobně.

Závěrem ještě nesmíme opomenout to, že na webu je k dispozici hypoteční kalkulačka online, která vám pomůže udělat si představu o tom, kolik měsíčně za hypotéku zaplatíte, jak dlouho budete splácet a podobně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *