Co si koupit se slevou? Kurz o hubnutí Břicháče Toma

Předvánoční slevy skončily, ale už startují povánoční výprodeje. Se slevou teď pořídíte třeba i online kurzy na Kurzyproradost.cz. Aktuálně jsou levnější o 50 %, a to všechny. Včetně online kurzu Břicháče Toma, který vás naučí, jak zhubnout.

Velký kurz hubnutí – o cestě k malému břichu! Tak pojmenoval Tomáš Kosačík alias Břicháč Tom svůj online kurz. Jméno je dost trefné, protože celý kurz popisuje to, co fungovalo přímo Tomášovi. Tomu se povedlo shodit břicho, ze 107 kg se při výšce 180 cm dostal na 76 kg. Bez drastického hladovění, prostě jen změnil svůj jídelníček a přístup k jídlu. Svou váhu si stále drží, přitom se nemusí nijak hlídat.

Do čeho se vyplatí investovat? Jednoznačně do znalostí!

Co si koupíte, budete-li chtít zhubnout? Většina lidí by asi odpověděla krabičkovou dietu, jídelníček od profesionála, hubnoucí čaj? Nejlepší je investovat peníze do svých znalostí, proto se online kurz Břicháče Toma jeví jako dobrý nápad.

Břicháč Tom ve svých videích laicky a srozumitelně vysvětluje základní principy. Naučí vás například:

  • co jíst v jakou denní dobu,
  • po jakých potravinách se nejvíce přibírá,
  • jak neztrácet motivaci hubnout,
  • jaké základní potraviny nakupovat,
  • díky čemu si dokážete více věřit,
  • které superpotraviny máte doma.

A je toho mnohem více. Stačí si přečíst názvy lekcí u kurzu na Kurzyproradost.cz. První tři lekce si navíc lze pustit zdarma, takže si uděláte představu, jestli by vám takový styl videí vyhovoval.

Přečtěte si recenze videokurzu

Nejdříve si můžete přečíst také recenze na kurz Břicháče Toma. Pěknou zpracovali například na webu Ecoblog, náhled vám poskytnou i komentáře lidí přímo pod kurzem. Všichni se shodují na tom, že způsob, jakým Břicháč Tom předává informace, je srozumitelný. Líbí se jim také, jak je motivuje v hubnutí.

Investovat peníze do vlastního vzdělání, třeba v oblasti hubnutí, se vždy vyplatí. A ještě nyní, když je možnost mít kurz za polovinu. Ale pospěšte, akce netrvá věčně.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *