Digitální panely pro velké i malé akce

Obsah

Ať už pořádáte velkou konferenci, nebo komorní akci pro přátele a rodinu, zajímavým oživením mohou být digitální panely, které umožňují sdílení a prezentaci informací i vizuálů všeho druhu. Přestože je primárně znáte z kongresů a veletrhů, možná vás překvapí, kde všude najdou využití. Například města i obce je využijí zejména v podobě digitálních úředních desek.

Digitální panely pro konference

V rámci konferencí a veletrhů jsou dnes digitální LED panely již poměrně běžným prvkem, který umožňuje listování v programu akce, prohlížení informací o jednotlivých přednáškách, přednášejících či sekcích, zobrazení mapky areálu konference či veletrhu, ale třeba i hlasování ohledně nejvydařenějších přednášek nebo cokoliv jiného, co si vymyslíte. Panely jsou dotykové a umožňují podobné aktivity jako mobilní aplikace nebo webové stránky, možností je tedy poměrně hodně.

Digitální panely na venkovních akcích

Hudební festival, gastro festival, sportovní den, den města nebo akce pro děti – to jsou příklady exteriérových akcí pro velké počty osob, na kterých digitální panely jednoznačně využijete. Umístit do nich můžete mapku areálu, soupis programu, představení jednotlivých aktivit, účinkujících či prezentujících, ale přidat lze i funkcionality, díky kterým se zapojí také účastníci. Příkladem je třeba hlasování o nejlepšího interpreta.

Digitální panel pro svatbu i oslavu

Zajímavým oživením může být pořízení digitálního panelu pro vaši narozeninovou oslavu, svatbu či firemní večírek. Jakkoliv to vypadá na první pohled zvláštně, i pro malou neformální rodinnou akci se panel skvěle hodí. Jeho obsah totiž nemusí být zdaleka formální. Kromě programu můžete do panelu umístit například vtipné či vzpomínkové fotografie, rozličné informace, nebo můžete své hosty i aktivněji zapojit – například do hlasování o nejzábavnější fotku v galerii, nebo cokoliv jiného, co si vymyslíte. 

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *