Barber shop opět jede: Přijďte si užít tradiční pánské holičství se vším všudy

Obsah

Necítíte se v dámském kadeřnictví dobře? Je čas na změnu! Barber shop Barber’s wife na pražském Zličíně, přímo v NC Metropole Zličín, vás přenese do zcela jiného světa. Do doby, kdy se k holiči chodilo doslova relaxovat v pánském stylu.

Pánské holičství na Zličíně je místem, kde ví, jak se postarat o pány. Je to prostor pro opravdové muže, kam můžete přijít ve chvíli, kdy vaše vlasy připomínají Sandokana a skutečně potřebují co nejrychleji upravit. Ale stavit se zde můžete i každý týden a nechat se pořádně oholit či lehce přistřihnout. Holení, které zde zažijete, je jiné – vydrží bez problémů tři i více dnů.

Typická trojice služeb: napářka, holení a sestřih

Přijďte v jakémkoliv stavu a odejděte upraveni jako gentlemani. Barber shop je místo, kde vás umí dát do pucu. Oholí vás, i se postarají o dokonalý sestřih. Vše začíná napářkou. Právě ta je tím, co dělá holení jiným. To je pak k pánskému obličeji velice šetrné. Pod horkým ručníkem vousy změknou, dají se oholit dohladka, přitom nehrozí podrážděná ani zarudlá pokožka po holení. Holí se pak samozřejmě stylově – břitvou. Je to rituál, na který si snadno zvyknete, a pak se už jen stěží budete doma dál kamarádit se svým holicím strojkem. Holení si užijete naplno, protože rozhodně nemusí být na sucho. Usadí vás jako krále a nabídnou whisky, pivo nebo jiný nápoj. Z obyčejné návštěvy holičství je zážitek. Vracejte se pravidelně a zážitek se promění na rituál.

Odborníci ze salonu doporučují navštívit barber shop jednou týdně. Nejde jen o holení, ale o úpravu vzhledu do naprosto dokonalé podoby. Barber’s wife je zážitkové holičství pro muže, které změní váš názor na osobní péči. Už nebude povinností a nudou, ale zážitkem a zábavou.

Bez upravených vlasů neodejdete

Ať již potřebujete přistřihnout, či pomoci se zcela novým účesem, na to vše jsou v Barber’s wife připraveni. Hned po oholení přichází na řadu úprava účesu. Školený tým přesně ví, co se aktuálně nosí, ale i co bude slušet právě vám. Ať již podle tvaru obličeje, toho, jak se oblékáte, nebo vašeho zaměstnání. V holičství vám poradí i s problémy s vlasy. Je jedno, jestli vám vlasy padají, máte lupy, nebo bojujete s mastícími se vlasy. Přímo ze salonu si můžete odnést i vhodné vlasové přípravky a pánskou vlasovou kosmetiku podle vašich problémů s vlasy či podle vašeho typu vlasů.

Barber shop je návyková záležitost

Velice rychle si zvyknete alespoň jeden den v týdnu sáhnout po klice tohoto specializovaného holičství. Vrací se k tradici péče o dokonalý pánský vzhled. Inspiruje se noblesou podobných podniků v zahraničí, kde jsou v kurzu a stále více se prosazují i u nás. Ušetříte též čas. Místo každodenního holení, úpravy vousů a řešení problémů s vlasy se vám stačí zastavit na skleničku v Barber’s wife, kde se o vás komplexně postarají.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *