Hlavní výhody nebankovních půjček

Obsah


Jelikož se blíží vánoční svátky, přichází taky období, kdy začneme zvažovat to, jestli si máme nebo nemáme půjčit. Většinou chceme hlavně dětem dát všechno, co si přejí, jenže mnohdy je to nad rámec našich finančních možností. Často si půjčky nebereme na vánoční nakupování, ale bereme si je po Novém roce, kdy zjistíme, že jsme všechno utratili za dárky a vlastně nemáme na placení běžných měsíčních poplatků. Pokud se tak stane a my skutečně budeme muset zažádat o úvěr, měli bychom zvážit půjčku od nebankovní instituce.

Nebankovní půjčky jsou čím dál populárnější, to se musí nechat. Existuje hned několik výhod, které v sobě mají, proto si je pojďme zmínit, aby naše rozhodování, jestli máme nebo nemáme jít do nebankovní půjčky, bylo poté jednodušší.

• peníze rychle na účtu

Nebankovní instituce jsou známé tím, že vaši žádost o půjčku vyřídí takřka ihned. To znamená, že vám peníze přijdou taky hned – zhruba do patnácti minut od podání žádosti o půjčku.

• bezúčelové

Další velkou výhodou je to, že nemusíte nikomu říkat, na co peníze vlastně potřebujete. Jsou tedy bezúčelové, což ocení hlavně ti, kteří si chtějí půjčit opravdu například na vánoční dárky, což mnohým bankám může přijít naprosto zbytečné a nemusí proto půjčku schválit.

• bez záruky

Velkým plus je taky to, že tyto půjčky mohou být bez záruky. Pokud se zkrátka rozhodnete pro půjčku, nikdo nebude chtít po vás žádného ručitele, nikdo nebude chtít žádnou záruku.

• z pohodlí domova

Dalším velkým plus je to, že si půjčku můžete zřídit z pohodlí domova, což dneska neumožňuje každá banka. Můžete si tak v klidu pročíst smluvní podmínky, můžete si vypočítat výhodnou výši splátek a mnohé další věci, které se půjčky týkají.

 • nastavení výše splátek

Mnohé nebankovní instituce nabízejí taky to, že si můžete půjčku vzít a k tomu si navíc můžete sami navrhnout výši splácení. Budete tak mít jistotu, že půjčku stoprocentně splatíte.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *