Online půjčky zdarma jsou hitem trhu

Nad nebankovními půjčkami se dnes už téměř nikdo nepodivuje. Je jich k dispozici daleko více než těch od bank a obvykle i s mnohem příznivějšími podmínkami. Věřitelé ohromují zákazníky hlavně expresní rychlostí, kolikrát jsou schopní dodat peníze do 15 minut od podání žádosti o úvěr. Aktuálním hitem na trhu s půjčkami je však něco jiného.

Obrovský zájem je zejména o rychlé půjčky, krátkodobé úvěry, půjčky do výplaty. Nazývejte si je, jak chcete, každopádně jde o úvěry ve výši několika málo tisíc korun, které mají splatnost častokrát pouze 30 dní. Jsou určeny pro vykrytí krátkodobého nedostatku peněz, tedy například pro případy, kdy se vám rozbije spotřebič nebo potřebujete dítěti zaplatit lyžařský výcvik. A právě tyto několikatisícové půjčky lze získat se zajímavým benefitem – s nulovými poplatky a žádným úrokem.

Vrátíte tolik, kolik si půjčíte

Je to skoro neuvěřitelné, ale doopravdy reálné. Několik nebankovních poskytovatelů na českém trhu nabízí klientům první půjčku úplně zdarma. Neplatí žádný úrok ani poplatky za zřízení půjčky apod. Vrátí skutečně tolik, o kolik žádají. Například u Creditstar takhle získáte bez poplatku a úroku až 7 000 Kč. Sedm tisíc je ostatně i maximální hranice pro první půjčku. Pokud se ukážete jako spolehlivý zákazník a řádně svůj závazek splatíte, příště vám bude nabídnuta online půjčka až do výše 19 000 Kč.

Na splátky nezapomenete

Creditstar vychází zákazníkům vstříc ještě v jedné věci. Pravidelně jim připomíná jejich splátky. Pár dní před termínem splatnosti jim posílá e-mail a textovou zprávu. Snaží se tím minimalizovat počet klientů, již se dostanou do finančních potíží. Těm, kteří nemají z čeho splácet, nabízí možnost prodloužit půjčku a odložit splátku.

Přes to všechno nelze zaručit, že se neobjeví žádný problém. Vždy záleží na zodpovědnosti konkrétního zákazníka.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *