Nebankovní půjčky jsou velice oblíbené. Jsou totiž rychle sjednané

Člověk se může do finanční tísně dostat velice snadno. Představte si, že vám před výplatou přestane fungovat lednice, případně pračka. Dokážete si představit každodenní fungování bez těchto pomocníků? V případě, že však nemáte dostatečnou rezervu na to, abyste si koupili spotřebič z vlastních zdrojů, zřejmě sháníte rychlou nebankovní půjčku. V následujících řádcích vám představíme tři přijatelné možnosti.

Předtím, než podepíšete nějakou úvěrovou smlouvu, je nezbytné, abyste si zjistili, jak vysoký úrok budete platit, jak vysoká je sazba RPSN a podobně. Stejně tak si zjistěte, jestli musíte platit nějaké poplatky, jaké jsou podmínky smlouvy a další informace.

Zonky

První variantou je společnost Zonky, která na českém trhu působí od roku 2015, ale i během tak krátké existence se dokázala vypracovat mezi přední poskytovatele nebankovních půjček. Zonky nabízí půjčky od 20 000 do 750 000 korun, přičemž úroková sazba začíná na 2,99 % a RPSN na 3,63 %. Velkou výhodou je, že si můžete půjčit na cokoliv a peníze máte schválené během několika málo minut.

Creditka.cz

Dalším oblíbeným řešením je Creditka.cz, v jejíž nabídce najdete hned dva druhy půjček. První je určena pro zájemce, kteří potřebují menší obnos peněz, tedy do 10 000 korun. Druhá půjčka je až na 300 000 korun s tím, že je delší i doba splatnosti.

Micro Credit

Závěrem nesmíme zapomenout ani na Micro Credit. Poskytovatel nabízí také dva úvěrové produkty, a to půjčku bez registru do 10 000 korun a velkou půjčku do 300 000 korun.

Začněte řešit svou finanční tíseň co nejdříve. Své závazky však řádně splácejte, abyste se nedostali do dluhové pasti. Jestliže chcete půjčku použít na splacení jiné půjčky, zkuste raději najít jiné řešení, protože takto byste se dostali do nekonečného kolotoče splátek a půjček.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *