I sportovní boty mohou mít styl

Botasky, tenisky, zkrátka sportovní boty nejsou dnes určené pouze na pohybové aktivity. Nosí se běžně, dokonce je někteří kombinují s obleky. A tím nemyslíme pouze ženy, ale i muže. Pánové, dejte svému oblékání neotřelý styl.

Pánské boty Nike

Je spousta firem specializujících se na sportovní oblečení, které počítají s tím, že tenisky slouží nejen sportu, ale i stylu. Byť vyrábí boty určené pro běhání, tenis, klasickou chůzi nebo do fitness, vždy pracují s konceptem trendovosti. Například pánské boty Nike. Jejich běžeckým střihům velmi sluší tzv. linie Flyknit. Bota je vytvořená ze speciálního materiálu, který vypadá jako pletenina, čímž bota skvěle větrá. Specifický je i dezén látky, působí jako zrnité plátno ve více odstínech jedné či více barev. Specifickou městskou botu představují sneakersky. Často trendové linie, které jsou určené na pohodlné běžné nošení. Poznáte je především podle ploché podrážky, která nejlépe dosedne na městskou dlažbu. Tyto boty jsou minimalistické, nepůsobí tak výrazně jako vykrojené běžecké boty. Mezi sneakersky můžeme počítat i limitované edice, jako jsou Nike boty ze série Jordan.

Nike Air Max nevyjdou z módy

Specifickou kapitolou, kterou milují děti, teenageři i dospělí, jsou Nike Air Max. Bota s masivní podrážkou, často efektně zpracovanou. Ta je ovšem skvěle odpružená, takže jejich nošení je velmi pohdlné. Nike boty Air Max působí mohutně, ovšem to se nosí. Dokonce podle tohoto střihu okopírovaly luxusní značky typu Balenciaga nebo Louis Vuitton své poslední kolekce masivních sportovních bot. Pokud hledáte další trend, vsaďte na výraznost. Bílé plátno, na kterém se střídají kontrastní pruhy základních barev – modré, červené, zelené a žluté. Nevzdávejte se pohodlí, dopřejte komfort se sportovní botou, která je vysoce módní a stylová.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *