Jak ochránit karoserii auta před korozí? Řešení existuje a má jméno Autosol

Každý motorista dobře ví, že o lak jeho plechového kamaráda je třeba neustále pečovat. Střídání tepla a zimy, kyselé deště, posypová sůl i odletující kamínky si na jeho povrchu vybírají nepříjemnou daň – v laku vznikají škrábance, rýhy a praskliny, do kterých se časem dostane voda a led, čímž se tyto stále zvětšují. Pokud stejně jako většina motoristů nemáte garáž, vaše auto je odsouzeno k pomalému rezivění, pokud pro jeho záchranu něco neuděláte.

Kosmetika Autosol funguje jako ochranný štít

Pokud chcete, aby vám váš automobil ještě chvíli vydržel, je potřeba jeho karoserii vybavit ochranným štítem ve formě autokosmetických přípravků od německé firmy Autosol. Jejich výrobky dokážou vyplnit a vodotěsně uzavřít i ty nejdrobnější praskliny v laku auta a zabránit tak jejich rozšiřování. Ochrana laku karoserie tak zabrání poškozování vodou, mrazem i kyselými dešti a navíc zajistí, že se vaše auto bude lesknout, jako by právě vyjelo z autosalónu. Tyto prostředky dováží do ČR firma Cominvest CZ, která je jejich výhradním dovozcem.

Od jádrového vrtáku až po autokosmetiku – Cominvest CZ dováží to nejlepší pro řemeslníky i kutily

Ať už ošetřujete karoserii svého auta, kutíte v dílně, nebo jste profesionální řemeslník, základem by vždy mělo být co nejkvalitnější vybavení. Právě takové, jaké dováží firma Cominvest CZ, která si zakládá na tom, že prodává pouze zboží renomovaných výrobců, jejichž produkty oceňují profesionální řemeslníci i hobby kutilové po celém světě. Je libo jádrové vrtáky, kvalitní vrtačky, výkonné brusné a řezné kotouče či jiné nářadí? To vše v nabídce Cominvest CZ naleznete. Přesvědčte se sami, možná budete překvapeni, že kvalitní nástroje renomovaných značek je možné koupit i za velice přijatelnou cenu.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *