Kadeřnické potřeby pro kadeřnictví i barber shopy – to jsou A-vlasy

Obsah

Nabídněte svým zákazníkům více než doposud. A-vlasy.cz jsou e-shop s kadeřnickými potřebami. Obchod dodá skvělou vlasovou kosmetiku i vašemu salonu, bez nutnosti smluvních odběrů, jak tomu bývá u mnoha značek. Vlasovou kosmetiku doplníte i dalším beauty sortimentem.

Hledáte dodavatele pro své kadeřnické potřeby? Naučte se je nakupovat online

Žádné závazné odběry, přitom pestrý sortiment od prestižních a velice atraktivních značek. Přesně to vám nabízí kadeřnické potřeby – e-shop A-vlasy.cz. Profesionální vlasová kosmetika se dá v e-shopu najít podle typu i podle značek. Ani zkušený kadeřník nemusí znát všechny moderní top značky. S tím vám v e-shopu A-vlasy.cz rádi pomohou. Podívejte se hned na čtyři skvělé tipy.

Krásné vlasy z Brazílie

Znáte brazilskou vlasovou kosmetiku Novex? Jde o systém hloubkové péče o vlasy vyvinuté pro zlepšení kvality vlasů i obnovení lesku. Velká balení jsou ideální pro použití v kadeřnictví. Zajímavé budou třeba produkty značky určené pro kudrnaté vlasy.

Když to chce zákazník více přírodně

Stále častěji zákaznice hledají i pro své vlasy přírodní kosmetiku. Ta konvenční jim již nestačí. Nabídněte jim přírodní vlasovou kosmetiku NIAMH Be Pure. Organické ingredience v této kosmetice se hodí pro zdravé vlasy a regeneraci. Jde o čistou kosmetiku bez škodlivé chemie, která nemá negativní vliv na zdraví, ani na životní prostředí.

Přijďte s řešením problémů s vlasy

Mohou to být poškozené vlasy barvením či jinou nešetrnou péčí. Řada zákazníků řeší lupy či problém s padáním vlasů. Nabídněte klientům péči vlasové kosmetiky Lovien Essential. Jedná se o kompletní řadu kosmetiky, včetně barvy na vlasy. Do této kosmetiky pro nejnáročnější klientelu se promítá 40 let zkušeností a vývoje. Moderní formule podporuje složení s minimem problematických složek. Kosmetika je připravena pro profesionální kadeřnickou práci.

Pánové nejen na holení

Máte barber shop? Anebo bývají po vašem kadeřnictví služby barber shopu požadovány? Pořiďte si v e-shopu A-vlasy.cz profi kosmetiku Proraso určenou pro holicí péči i péči o vousy.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *