Kšeft století ve špinavé kanceláři neuděláte

Nepořádek je všudypřítomný. Zejména háklivé a vnímavější jsou vůči němu ženy. Muži se v provozním „bordýlku“ dobře orientují, za to dámy přivádí nepořádek k šílenství. Klást důraz na pravidelný úklid „z gruntu, pěkně od podlahy“ je proto nutné doma, ale i v zaměstnání.

První dojem dělá hodně. Platí to z hlediska krásy, sympatií, upravenosti, ale i provozních a hospodářských záležitostí. Málokdo by udělal byznys století v ušmudlané kanceláři nebo si koupí norkový kožich, či dovolenou snů v nevábně působícím obchodě a office.

Úklid i hygienický servis

Pravidelný úklid administrativních prostor je základní devízou, která vám otevře dveře do velkého světa shoppingu. Neklesejte na mysli, pokud na důkladné čištění nemáte kapacity. O všechno se postarají úklidové služby Plecitý, které mají v oboru velkou praxi a ty nejlepší zkušenosti. Služby ve všech administrativních a komerčních prostorech jsou poskytovány 7 dní v týdnu, vždy do druhého dne po vznesení požadavku.

Kvalita úklidu je kontrolována nadřízeným pracovníkem a milým bonusem je i fakt, že je k službám zajišťován i hygienický servis zdarma. Ten obsahuje například toaletní papír, papírové ručníky, sanitární materiál do kuchyní a WC. Úklid lze načasovat tak, aby nezasahoval a nerušil běžnou pracovní dobu.

Ručně i pomocí strojů

Samotný výkon může být prováděn ručně, ale i pomocí špičkové techniky, od běžných vysavačů, až po mycí automaty. V praxi to znamená více práce, za méně času a tedy s nižšími náklady. Úklid kanceláří mohou majitelé díky tomuto komplexnímu řešení pustit z hlavy a užívat si příjemnějších starostí.

Pokud máte kancelář v hlavním městě, není k službě účtována doprava. V případě pravidelné spolupráce k vám může docházet stále stejný zaměstnanec, který bude dobře znát vaše individuální přání a potřeby. Ceny úklidu jsou kalkulovány podle kritérií: rozsahu uklízené plochy, vybavení, které je třeba očistit (osvětlení, nábytek, spotřebiče, apod.), frekvence a pravidelnosti úklidu a potřeby použití techniky.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *