Neutrácejte ve firmě zbytečně, poradíme vám

Každý podnikatel nerad utrácí ve firmě zbytečně. Pokud však podnikatelé neradi platí zbytečně, proč nemají vyřešené BOZP a PO? Nedávné statistiky ukázaly, že až čtyřicet procent podnikatelů nemá vyřešené BOZP a PO. Je to však obrovská chyba, kterou musí co nejdříve vyřešit. V případě neohlášené kontroly ze státní správy může totiž nepřipravené podnikatele čekat nemilá pokuta, která se může vyšplhat ne do statisíců korun, ale rovnou do milionů korun. A to je opravdu velká částka, která se musí uhradit za nevědomost.

Pokud tedy taky neradi platíte zbytečně a neradi ve firmě zbytečně utrácíte, měli byste co nejdříve vyřešit BOZP a PO – konkrétně dříve, než na dveře zaťuká neohlášená kontrola ze státní správy. Pokud však na řešení bezpečnosti práce a požární ochrany nemáte dostatek času, doporučujeme vám využít nového balíčku firmy Extéria.

Nový balíček ročních služeb BOZP a PO se jmenuje trefně Klídek a postará se o to, abyste v případě neohlášené (nebo také ohlášené) kontroly, prošli na výbornou.

O balíčku Klídek

Nejdříve je třeba krátce představit samotnou společnost Extéria. Jedná se o přední společnost poskytující poradenství v oblasti BOZP a PO. V současné době podniká nejen na území České republiky, ale rozléhá se také na Slovensku.

V nedávné době se rozhodla vypustit na trh roční balíček služeb BOZP a PO nazvaný Klídek, který si mohou všichni podnikatelé a případní zájemci objednat online, a to na www.bezpecnepodnikani.cz.

Co od balíčku můžeme očekávat?

V případě, že si balíček ročních služeb BOZP a PO objednáte, nemusíte se starat o pracovní úrazy, které se na pracovišti stanou. Firma Extéria se o všechno kolem postará, stejně jako se postará o případná školení a o dokumentaci týkající se bezpečnosti práce a požární ochrany.

Mimo jiné vás zastoupí ve chvíli, kdy na dveře zaťuká kontrola ze státní správy. A díky firmě Extéria, konkrétně díky ročnímu balíčku služeb, projdete na výbornou.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *