Poskytnutí sídla firmy na atraktivní adrese nemusí vyjít draho. Jak na to?

Tuzemské právní předpisy vyžadují, aby každá firma měla jasně stanovené sídlo na konkrétní adrese. Zatímco velké společnosti si obvykle mohou koupit či pronajmout objekty, aniž by se jich jich to nějak výrazně finančně dotklo, začínající a malé firmy, potažmo živnostníci, kteří nemají tak velké množství volných finančních prostředků, mají s touto záležitostí potíže. Naštěstí zde už několik let existuje možnost pronajmout si takzvané virtuální sídlo.

Cenový rozdíl mezi virtuálním a běžným sídlem společnosti

Poskytnutí sídla firmy vás nemusí vyjít na desítky tisíc korun. Možnost pronájmu virtuálního sídla vás totiž vyjde maximálně na jednotky tisíc korun, přičemž získáte adresu třeba i přímo v centru Prahy, potažmo v jiných velkých městech v České republice, kde by jinak reálné sídlo vyšlo skutečně hodně draho.

Poskytování sídel virtuální formou je dnes běžnou záležitostí. Využívají ji nejen živnostníci, malé a začínající firmy, ale také mnohé větší společnosti, neboť zkrátka vědí, že se tímto způsobem dají výrazně snížit provozní náklady. Jde o ideální řešení v okamžiku, kdy nemusíte mít kanceláře k dispozici každý den. V rámci virtuálního sídla máte zajištěnou adresu, kam vám bude chodit pošta, přičemž si lze pronajímat kancelářské místnosti vždy, když to potřebujete, klidně třeba jen jednou či dvakrát v měsíci, pokud musíte jednat s klienty, obchodními partnery a zákazníky. V rámci poskytnutí sídla firmy vám budou z daného objektu přesměrovávány telefonní hovory.

Méně administrativy usnadní podnikání

Výhoda virtuálního sídla spočívá nejen v nízké ceně pronájmu, ale také v menším množství administrativy. Nemusíte řešit platby energií, internetového připojení, telefonních služeb apod. Vše máte v rámci jednoho pronájmu. Sami se tak můžete lépe soustředit na rozvoj vaší společnosti.

Poskytnutí virtuálního sídla je snadnou a rychlou záležitostí, kterou dnes provedete online, aniž byste museli složitě běhat někam na pobočku firmy, jež tuto službu nabízí. Dobrým příkladem je web firmy-sidla.cz, kde naleznete detailní informace o možnosti pronájmu virtuálního sídla na lukrativní adrese za příznivou cenu.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *