Půjčka na podnikání je připravena pomoci každý den

Má jen minimum podmínek a je k dispozici i začínajícím OSVČ. Právě proto narůstá její popularita, výhodou je i neúčelový charakter, díky čemuž je možné ji využít prakticky na cokoliv. Půjčka, která je vhodná pro podnikatele, má v našich zemích jako produkt hodně dlouhou tradici. Každý, kdo se rozhodl jít jinou cestou a nebýt už zaměstnancem, potřebuje odvahu. Důležitý je ale i počáteční kapitál. A to ať už bude sloužit k reklamě, nákupu vybavení do dílny či kanceláře nebo k jakýmkoliv jiným účelům, co s podnikáním přímo souvisejí. Sjednání online pak ušetří čas, který je možné věnovat dalšímu rozvoji kariéry. Kdo by ještě chtěl ztrácet cenné minuty osobním jednáním na pobočkách?

Neúčelový produkt je tu pro všechny

Je to klasická půjčka na podnikání, jejíž vyřízení může proběhnout už v příštím okamžiku. Nenáročná a s několika různými variantami na výběr. Jedinou podmínkou, ještě kromě plnoletosti a českého bankovního účtu je platné IČ. Právě díky němu bude ověřeno, že podnikáte, další věci už nejsou podstatné. Vůbec nezáleží na tom, zda máte za sebou deset let práce v jednom oboru nebo stojíte na prahu nové kariéry. Nováčky potěší tento úvěr zvláště ve chvíli, kdy banka zamítne úvěr, protože chybí podnikatelská historie. A kolik si vlastně můžete vypůjčit?

  • Pět tisíc korun je nejnižší možná položka. Bude vám stačit třeba na nový firemní tablet?
  • Třicet tisíc korun je nejvyšší suma, o které lze jednat. Použít ji můžete prakticky na cokoliv.
  • Splátkový kalendář? Nastavte si jej podle sebe, může trvat 7, ale také až celých 30 dnů.

Široké možnosti pro všechny OSVČ

Nezáleží na tom, v jakém oboru vlastně podnikáte. Podstatný není ani kraj, ze kterého pocházíte. Půjčku můžete dostat jednoduše, s minimem podmínek a bez složité administrativy, což je pro podnikatele obvykle zásadní téma. Pokud tedy máte v plánu finanční injekci, nabízí se právě tato snadná cesta, kterou je půjčka pro začínající podnikatele

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *