Zlato jako investice? Správná volba!

Obsah

Trápí vás dopady ekonomické krize? Ztrácejí vaše úspory na své hodnotě? Investujte do zlata a inflace se vás nedotkne!

Investování v době krize má svá přesně daná pravidla. Především je však zapotřebí některé investiční nástroje odsunout na druhou kolej. Vhodné v současné době například není investovat do nemovitostí. Moc však nevyděláte ani nákupem pamětních mincí z produkce našich mincoven, jejichž prodejní cenu prodejci navyšují o sběratelskou hodnotu. A o jaké investiční komoditě je naopak vhodné začít uvažovat? Vsadíte-li na zlato, rozhodně neproděláte!

Aby vaše úspory neztratily svou hodnotu

Zajímá vás, jak zajistit své peníze před ztrátou hodnoty? Odpovědí je investiční zlato. Dokáže si totiž uchovat hodnotu do něj vloženou bez ohledu na ekonomický vývoj i nestabilitu měny. Nepodléhá inflaci, je mobilní a nezničitelné. V mnoha ohledech přímo dokonalé.

České cihličky? Ne, švýcarské!

Konkrétně na zlaté cihly v současné době sází nejenom velcí, ale i malí investoři. Problémem ovšem je, že žádná česká mincovna investiční zlato v podobě zlatých slitků nevyrábí. Českému trhu dominují výhradně zlaté cihly od švýcarských rafinérií Argor Heraeus a P.A.M.P.. Ty jsou k sehnání například ve specializované prodejně v pražském Obecním domě.

Objednejte si investiční zlato online!

Zde také můžete svůj záměr investovat do zlata zkonzultovat s odborným personálem. Pojištěnou zásilku si však také můžete objednat na adrese www.zlate-mince.cz. V tom případě balíček s investičním zlatem dorazí přímo k vám domů.

Založte si vlastní zlatou rezervu

„Zlaté mince a zlaté slitky určené k bezpečné investici do tohoto drahého kovu distribuujeme již 17 let,“ říká Pavel Trtík, ředitel společnosti Zlaté mince, která si za dobu své existence získala důvěru více než šedesáti tisíců zákazníků. „Zlato dovážíme přímo ze zahraničí, od dceřiné společnosti rakouské centrální banky. Klienti tak mají jistotu původu a ryzosti,“ dodává. A vy teď máte jedinečnou příležitost jejich řady rozšířit.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *