Regály přinesou do prodejny řád

Doby, kdy musely být kamenné prodejny uzavřeny jsou dávno pryč. Obchodníci se nyní opět snaží vybavit je nejatraktivnějším zbožím, aby přivedli zákazníky do svého krámu. Aby obchod na první pohled nepůsobil kýčovitě nebo možná až zmateně, vyplatí se investovat do kovových regálů, jež vnesou do prodejny jistý řád a přehled.

Regály z kovu jsou v porovnání s těmi plastovými nebo dřevěnými ideální volbou. Hlavně do supermarketů nebo podobných obchodů, kde se skladují konzervy, zavařeniny nebo podobné těžké výrobky jsou nepostradatelné. Plastové se bohužel nepyšní takovou nosností, i když jsou levnější alternativou, dřevěné se zase hůře udržují a bohužel neumí čelit nátlaku vlhkosti, pakliže se v prodejně drží. Kovové regály skutečně vychází z porovnávání nejlépe, proto je smontujte i ve své prodejně.

Kovové regály vybíráme podle hmotnosti i nosnosti

Prakticky všechny kovové regálové systémy se pyšní vysokou pevností a variabilitou. Jsou snadno smontovatelné, ovšem je důležité je ideálně připoutat k zemi nebo ke zdi. Tím se vyhnete jejich přetížení a následnému pádu. Také jsou všechny dostatečně odolné. Není nutné je natírat ochrannou vrstvou, jako je tomu v případě dřevěné verze, jejich údržba spočívá v pravidelném otírání od prachu.

Co však hraje při výběru roli je jejich hmotnost a nosnost. Příliš lehké alternativy nejsou většinou tak nosné. Před výběrem proto mějte jasno v tom, co budou kovové regály obsahovat, respektive co se v nich bude skladovat, ukazovat, vystavovat. Pokud to budou již zmiňované konzervy nebo zavařeniny, nosnost by měla být daleko větší, než pokud v nich budou uskladněny sladkosti ve formě lízátek a pendreků.

Nerezová ochrana povrchu jako příjemný bonus

Zatímco dřevo podléhá vlhkosti, kovové regály podléhají korozi. Aby vám vydržely déle, je dobré si je pořídit s takzvanou nerezovou ochranou povrchu. Na co svou pozornost taktéž zaměřte je informace, zdali jsou vhodné pro skladování potravin. Kovové regály totiž musí k tomuto účelu splňovat přísné hygienické podmínky a normy.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *