Než vyrazíte na služebku

Služební cesta je radost i starost. Pro většinu manažerů a obchodních zástupců se jedná o dennodenní chléb, který jim připadá jako rutina. Aby služebka spojila příjemné s užitečným, je třeba ji mít organizačně v malíčku. Cestování je přitom jednou z priorit.

Není žádným tajemstvím, že na silnicích se může člověk hodně „zasekat“. Odjet na služební cestu autem znamená značný nárok na čas, pozornost i finance. Pakliže je cíl služební cesty v zahraničí, devět z deseti manažerů využívá k přepravě leteckých služeb. Je to pohodlné i rychlé. Jediným zádrhelem by mohla být doprava z firmy na letiště a zpět.

Kde zaparkovat na Ryzuni?

Snadné parkování na pražském letišti zajistí projekt Smile parking. Nabízí možnost dojet vlastním autem až přímo k letištní hale, komfortně vystoupit a o následné přeparkování na sekundární parkoviště se postará zkušený kurýr.  K dispozici jsou venkovní plochy i kryté garáže. Žádný manažer ani obchodní cestující už nemusí ztrácet čas hledáním parkoviště a transferem. Při příletu vás bude auto opět čekat na letišti.

Jak na to?

Je to snadné. Do navigace si zadejte adresu Aviatická 1092/8, Praha 6 – Ruzyně, 161 00. Při příjezdu do letištního areálu se držte v levém pruhu „Terminál 2 – přílety“ a zajeďte přes závoru na parkoviště EUROPORT (T1+T2). Po průjezdu závorou prosím otevřete ONLINE CHECK-IN a obdržíte instrukce, kde zaparkovat.

Chcete-li jet „na jistotu“, parkování rezervujte online. Cena za parking začíná na částce 500 korun. K základní službě lze přiobjednat mytí vozu, čištění interiéru i tepování sedaček. Po návratu z náročného obchodního jednání vás bude opět čekat auto připravené před terminálem a k tomu bude zcela čisté. Co si přát víc?

Otevřeno je nonstop a pro věrné zákazníky je navíc k dispozici Smile parking Club. Z každého parkování získáváte 10% kredit pro příští využití a pozvete-li své známé a kolegy do Sky parking Club s výhodou, získáte z každé částky, kterou zaplatí dalších 10% pro sebe.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *