Proč je pro sportovce dobré finanční poradenství?

Každý úspěšný sportovec vydělává nemalé peníze, ovšem protože není zkušený v ekonomii, může o ně také snadno přijít. Příkladů bychom mohli nalézt hned několik. Proto je dobré vzít si k ruce odborníka, zkušeného poradce, který se o portfolio postará.

Komplexní hypoteční kalkulačka pro bydlení

Každý sportovec potřebuje zázemí, a pokud vydělává slušné peníze, měl by je co nejdříve investovat do bydlení. A pokud se sportovcům daří opravdu slušně, mohou nakupovat i investiční nemovitosti, které si na sebe budou vydělávat. Podívejte se na příklady sportovců, kteří si právě díky realitám dnes žijí lépe než ti, kteří se nechali obrat při rozvodu, peníze prosázely nebo nevhodně investovali do podnikání. Například takový fotbalista Patrik Berger uměl s penězi zacházet. Pokud chcete být stejně úspěšní, najděte si svého poradce. Někoho, kdo má přehled o financích a najde ty nejlepší možnosti právě vám na míru.

Služby online hypoteční kalkulačky

Pokud začneme právě u bydlení, nechte si udělat návrhy, jakou půjčku byste si mohli vzít. Je ideální, když si najdete na internetu nástroj zvaný komplexní hypoteční kalkulačka. Budete tak připraveni na další kroky. Do online hypoteční kalkulačky totiž zadáte parametry potřebné k získání optimálního výsledku a ukáže se vám výše jistiny, roky splácení, fixace apod. A samozřejmě výše hypotéky jako takové. Ovšem nedejte na první dobrou a neusilujte o hypotéku s co nejnižšími splátkami. Má nejspíš nevýhody zase jinde, například se déle splácí. Pokud jste v produktivním věku, čím rychleji splatíte, tím lépe, protože pak se svým majetkem lépe nakládáte. Pamatujte, že pokud jste úspěšný člověk, musíte umět investovat nejen do toho, co vám vydělává, ale i do lidí, kteří vám pomohou relativně bezpečně vaše jmění rozmnožit.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *