Odměňte se! Kupte si, co vám udělá radost!

Schválně, kde nakupujete kosmetiku? Máte svou oblíbenou značku, na kterou nedáte dopustit, nebo ráda experimentujete a s oblibou si dopřáváte něco nového?

O kůži se říká, že je zrcadlem naší duše. Už zběžným pohledem na ni se dá odhadnout věk a osobní styl života. Životní styl, neřesti, psychické rozpoložení. Naše tvář prozrazuje, zda pociťujeme radost, pohodu a štěstí, ale také smutek, zuřivost, zděšení, rozčílení a nelibost. Bez našeho přičinění, zcela proti naší vůli zrudne až ke kořínkům vlasů, nebo může v několika vteřinách zpopelavět, že by se v ní krve nedořezal. Tyto jevy neovlivníme, stav naší pokožky ale ano. Čím? Ničím jiným než správnou péčí.

Přírodní a biokosmetika

Základem péče o pleť je spolu s vyváženým jídelníčkem, zdravým životním stylem a pozitivním přístupem k životu používání vhodné kosmetiky. No jo, ale jaké je ta vhodná? Je to ta, kterou se nám snaží vnutit reklama? Nebo naše kosmetička. Ani jedno není správně. Správná kosmetika je ta, která nám vyhovuje. Maximálně šetrná, bez chemie a zbytečných aditiv. Kde takovou kosmetiku sehnat?

Krámek, kde to voní

Obyvatelé Vsetína a okolí pro kosmetiku chodí do obchůdku se sympatickým názvem Ekokočka. Říkají mu „krámek, kde to voní“. A skutečně, pár metrů čtverečních skrývá hotové poklady. Mýdla, mléka, krémy, masti, oleje, svíčky a mnoho potřebných drobností, jako jsou aroma difuzéry a parfémové oleje. Vše léčivé, voňavé a vyrobené z prvotřídních ingrediencí.

Proč Ekokočka?

Protože je zárukou kvality. Složení všech produktů si majitelka přísně hlídá. Důvěřuje českým producentům, domácí výrobě a malosériové produkci vznikající v dílnách mícháním z bylinek, olejů a přírodních esencí. Nic jiného v ní nenajdete. Paleta je pestrá, protože každý potřebuje něco jiného. Každý něco jiného hledá, ale toto je místo, kde všichni najdou to, co potřebují.

Nechce se vám cestovat až do Vsetína? Ani nemusíte. Zásilková služba vám doručí váš vybraný kousek až domů.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *