Plastová paleta společnosti Schoeller Allibert

– neodmyslitelný pomocník v logistice

K uskladňování a transportu zboží neodmyslitelně patří kontejnery, přepravky, krabice, plastové palety či manipulační vozíky, které pro vás už více než 50 let vyrábí společnost Schoeller Allibert.

Převoz zboží bez palet si asi neumí představit žádná firma nebo podnik. Jednoduchá manipulace, výdrž, lehká váha, snadná údržba, to je jen krátký výčet nejčastějších požadavků na výrobce palet.

Pojďme si tedy představit plastové palety detailněji včetně jejich výhod oproti konkurenci.

Plastové palety jsou schopny pojmout velký objem různého zboží a tím výrazně zefektivnit celou přepravu. Na výběr jsou také různé materiály, variace a vlastnosti. Plastové obaly od společnosti Schoeller Allibert však mají hned několik unikátních vlastností. Společným základem našich plastových palet je materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Kvalitní pevný plast, který drží svůj tvar za jakýchkoliv podmínek. Snad největší výhodou je jeho 100% recyklovatelnost.

Paletyjsou uzpůsobeny pro použití v automatizovaných provozech a jsou ideální pro ukládání do skladových regálů. Váží pouze 14 kg. K nízké hmotnosti palety přispělo perforované dno zároveň zajišťující optimální proudění vzduchu. Mají protiskluzové prvky a ližiny pro manipulaci s vysokozdvižným vozíkem.

Díky tomu, že plastové palety jsou nenáročné na hygienickou údržbu, stačí, pokud je opláchnete tlakovou hadicí, a je to. Jsou vyrobeny bez zbytečných záhybů a zarážek, ve kterých by se usazoval prach, mastnota či nečistota.

Samozřejmostí je využití plastových palet v automobilovém, nápojovém, farmaceutickém, textilním nebo maloobchodním průmyslu. Své uplatnění však nacházejí plastové palety také v zemědělství či průmyslové výrobě. Některé druhy jsou vyztuženy ocelovými tyčemi, takže udrží i opravdu těžký náklad. Plastové palety jsou natolik odolné, že je můžete skladovat i v drsných podmínkách. Velkou výhodou je i prostor na přepravce, který je vyhrazen speciálně pro váš branding nebo EAN kód, což umožní snadnou identifikaci zboží.

Schoeller Allibert vyrábí tři varianty light, medium a heavy, aby uspokojil každého zákazníka a jeho potřeby.

Mezi nejprodávanější plastové palety patří:

· Rackpal® 1208M – rozměr 1200×800 s bezpečnostním okrajem

· H1 paleta – hygienická a hladká, certifikována pro kontakt s potravinami

Podrobné informace o nabízených produktech můžete najít na stránkách společnosti www.schoellerallibert.cz

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *