Okamžitá půjčka: Kde ji lze získat za výhodných podmínek?

Obsah

Nikdy nevíte, jaké nepříjemnosti se mohou stát. Člověk se prakticky neustále obává jak o své zdraví, tak i o vlastní finanční situaci. Zdraví je samozřejmě mnohem důležitější a včasná léčba mnohdy dokáže zázraky. U financí je to podobné. V momentu, kdy se dostanete do finanční tísně, musíte vědět, jak se z ní dostanete co možná nejrychleji a nejekonomičtěji ven. Alternativ je samozřejmě hodně. Jestliže máte naspořeno, není co řešit. Půjčit vám může samozřejmě také rodina, nicméně často lidé shánějí co možná nejvýhodnější úvěr. Máte-li k dispozici služby časem prověřené společnosti, určitě se nemusíte ani finanční tísně příliš obávat. Pokud ale potřebujete peníze ihned, počet alternativ se snižuje. My se na některé takové poskytovatele zaměříme podrobněji. Kde vám tedy půjčí rychle a za solidních podmínek?

Zonky půjčka od lidí 

Znáte P2P úvěry? Jedná se o rychlé úvěry, které jsou poskytovány lidmi lidem. Na jedné straně stojí investor a na té druhé žadatel. Typickým příkladem je třeba Zonky půjčka. Této finanční produkt je poskytován přesně tímto způsobem. Vyřízena je půjčka online ihned, nicméně je zapotřebí, aby si vás poskytovatel do jisté míry prolustroval. U Zonky půjčky se setkáte s velmi solidním úročením, jež je dáno především absencí zprostředkovatele půjčky. K získání půjčky potřebujete prokazatelný příjem. Vaše jméno nesmí figurovat v některém z registrů dlužníků. Potřebujete půjčit na hry, například na Goodgame Empire?

Čínská půjčka

Mezi pozoruhodné finanční produkty patří také Čínské půjčka. Ta nabízí mnohdy peníze v řádu několika desítek minut. Dokáže se vám přizpůsobit z hlediska celkové finanční výše. Základními podmínkami pro její realizaci je také trvalý příjem žadatele. Ten musí mít také vlastní bankovní konto.   

Razdva půjčka 

Mezi pozoruhodné finanční produkty patří také Razdva půjčka. Peníze jsou při její realizaci odesílány standardně do pouhých 15 minut. Využít je přitom lze na cokoli dle libosti žadatele. Mimo rychlého vyřízení nabízí Razdva půjčka ještě další výhody, mezi které patří třeba možnost prodloužení si její splatnosti, a to až pětkrát. Nic ovšem není zadarmo, a tak počítejte i u této půjčky s poměrně solidní úročením. 

Provident půjčka 

U Providentu si lze zvolit rychlejší hotovostní půjčku. Ta je ovšem oproti pomaleji vyřizované bezhotovostní poněkud dražší. Na druhou stranu je tato okamžitá půjčka třeba na hru Big Farm realizována fakticky obratem. Celý proces získávání půjčky se obejde bez jakéhokoli ručitele. Expresní je i výplata peněz, které je možné využít na cokoli dle vlastní libosti dlužníka. Ten musí jako důkaz bonity předložit potvrzení o aktuálním příjmu. Poskytovatel také vyžaduje potvrzení o trvalém bydlišti. Samozřejmostí je u této půjčky pochopitelně i dosažení plnoletosti žadatele.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *