Platforma ChytryHonza.cz z rodiny Rusňákovy DRFG našla během pandemie novou cestu komunikace

V průběhu pandemie covid-19 a po ekonomických restrikcích, investiční skupina DRFG Davida Rusňáka hledala distribuční cesty, jak neztratit klienty a být s nimi i nadále v kontaktu. Prostřednictvím servisní organizace ChytryHonza.cz je našla. Tato platforma představuje online nástroj pro sjednání schůzek i elektronický podpis.

ChytryHonza.cz figuruje na trhu již 13 let

Platformu ChytryHonza.cz lze popsat jako ryze český online srovnávač s ucelenou nabídkou finanční produktů. Hlavní myšlenkou byla snaha vést svět financí k lepšímu, kdy produkty budou sloužit lidem a ne naopak. Přidanou hodnotou je existence nových technologií, díky kterým se drží neekologické a byrokratické papírování na nevyhnutelném minimu.

Současně, v jednom kroku a na jednom místě, klient získá nabídky hypoték, životních pojištění, účtů a půjček od takřka 75 bank a pojišťoven. A rovnou si může vymezené produkty a služby online sjednat. Například cestovní pojištění, povinné ručení, pojištění majetku i životní pojištění.

Do rodiny DRFG Davida Rusňáka společnost vstoupila na přelomu let 2018/2019 a právem je hrdá na následující údaje:

● více než 500 000 spokojených zákazníků,
● průměrně za měsíc srovnávač ChytryHonza.cz navštíví okolo 100 000 klientů,
● více než 2 000 finančních produktů a služeb aktuálně online,
● přes 1 600 ověřených odborníků v ČR,
● 193 partnerů (bank, pojišťoven, investičních společností).

V DRFG je stále klíčová investice do finanční oblasti

DRFG má v plánu v budoucích letech stále investovat do finančních služeb. Tuto rozmanitou škálu služeb nabízí prostřednictvím několika etablovaných společností, mezi které patří:

  1. EFEKTA-IZ – český nebankovní obchodník s cennými papíry, s koncesí investičních služeb dle zákona o podnikání na kapitálovém trhu.
  2. ROYAL VISION – soustředí se převážně na vytváření finančních rezerv pro firmy i podnikatele, pro případ vzniku nepříznivých událostí.
  3. FINEST Invest – společnost cílí na komplexní přístup v péči o privátní, firemní i veřejné finance a dlouhodobou správu kapitálu i majetku.
  4. CLEAR Investment – zaměřují se na finanční služby spojené s investováním.
  5. Assetio Solution – pomáhají k lepší orientaci ve složitém investičním světě, přináší funkční technologická řešení pro správu aktiv a majetku v podobě IT aplikací a klientských portálů.
  6. Proforza – věnují se finančnímu poradenství u více než desetitisíců domácností, kterým radí, jak efektivně hospodařit se svými penězi.
  7. RAISEUP
  8. NAGE
  9. a ChytryHonza.cz.

V těchto společnostech úspěšně poskytují své služby odborníci z finančně analytického odvětví, finančního práva a předně i osoby s dlouholetými a bohatými zkušenostmi z distribuce finančních služeb.

Autor: Michal Pecka

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *