Podnikejte odkudkoliv s kanceláří v cloudu

Obsah

Po světě se rozmáhá digitální nomádství a podnikání z domova. Přibývá totiž oborů, které tento styl života umožňují. Sami byste jich určitě dokázali vyjmenovat aspoň deset. Napadlo vás ale někdy přemýšlet nad tím, jak si asi lidé pracující každý den odjinud vytvoří potřebné zázemí?

Teď nejde o zázemí fyzické, nýbrž spíš o to technické a administrativní. Ať už děláte cokoliv, vždycky potřebujete někde uchovávat faktury, rozpracované zakázky, kontakty na zákazníky a další. Tím spíše, pokud pracujete v týmu a k datům musí mít přístup více lidí. Pak nezbývá nic jiného než vše řešit online, prostě a jednoduše si vybudovat takovou kancelář v cloudu.

Do cloudu se postupně přesouvají všichni a všechno

Čím dál více služeb funguje v cloudu. Důvod je jasný – snadná dostupnost odkudkoliv, kde je připojení k internetu. Výhodou takových aplikací a hostovaných služeb ovšem není jen přístup z libovolného místa. Hodně zajímavá je také úspora peněz. Například s hostovanou službou iPodnik mohou větší firmy ušetřit třeba sto tisíc korun ročně. iPodnik je ovšem skvělým řešením nejen pro velké firmy, ale především pro živnostníky a začínající společnosti. Co všechno tato online kancelář umí?

Získáte privátní cloud na platformě Microsoft

iPodnik je takovým místem, kam můžete chodit pracovat. Virtuálně a odkudkoliv. Nejedná se o žádnou aplikaci, nýbrž o hostovanou službu, jejíž možnosti jsou téměř nekonečné. Platíte jen za to, co využíváte. Ostatně i schopnosti vaší online kanceláře lze nakonfigurovat podle toho, co přesně potřebujete. Můžete si nechat integrovat exchange online, používat centrální zálohování dat, mít online kalendář, samozřejmě web a e-shop.

iPodnik myslí na každého

Většinu základních funkcí iPodniku využije každý. Například pro daňové účetnictví online slouží systém Pohoda, který je v rámci iPodniku dostupný. Už nikdy nebudete muset řešit zabezpečení svých účetních dokladů, tisknutí na různých tiskárnách nebo výpadky systému. Pohoda v iPodniku běží svižně a bez problémů.

Velmi zajímavou funkcionalitou je také Power BI. Pokud vám tento pojem nic neříká, měli byste se začít vzdělávat. Může totiž významně pomoci vašemu podnikání. Power BI slouží k přehlednému analyzování dat. Snadno s ním zjistíte, jak si vedou jednotlivé pobočky firmy, jak jsou na tom zakázky, jaké zboží se nejvíce prodává či kolik peněz ještě zákazníci dluží.

Největší výhodou je obrovská podpora

iPodnik už dávno není žádnou novinkou na trhu, používá ho spousta firem i živnostníků, má rozsáhlou podporu. Na webu, za nějž iPodnik vyhrál ocenění v soutěži WebTop100 za nejlepší web v IT, najdete spoustu videí, PDF návodů a odpovědí na nejčastější otázky. Z nich si ostatně uděláte dobrou představu, o čem vlastně celá služba je, jak prostředí funguje a jak vypadá. Nahlédněte a zvažte, zda by kancelář v cloudu nebyla skvělým řešením rovněž pro vás.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *