Podpořte týmového ducha teambuildingem v Brně

Čím lepší panuje ve firmě nálada a atmosféra, tím lepší jsou také její výsledky. Někdy se stane, že se sejde parta fajn lidí, kteří si padnou do noty. Jindy je ale třeba je trochu popostrčit, aby se více skamarádili. A k tomu může perfektně pomoci teambuilding.

Z teambuildingu se stalo mezi veřejností málem sprosté slovo. Na světě je totiž spousta firem, které ho pochopily úplně špatně a své zaměstnance nutí k prazvláštním aktivitám. Je tedy na čase zástupcům českých firem ukázat, že teambuilding nemusí být jen trapná záležitost, již už nikdy nikdo nebude chtít opakovat. Přesně tohle vám ukáže zábavní park BRuNO.

Skutečně neobvyklý zážitek

O brněnském zábavním parku BRuNO jste možná již slyšeli. Jedná se o naprosto unikátní rodinný park s 40 atrakcemi, 14patrovým herním labyrintem, 8 plovoucími lodičkami, 5 narozeninovými místnostmi, 3 kreativními dílnami a 34 322 balónky. Zabaví se tady děti i dospělí, věkové hranice zde vůbec neexistují. Věřte, že takový netradiční teambuilding v Brně by mohl mít úspěch i ve vaší firmě.

Teambuilding až pro 150 lidí

Zábavní park BRuNO je obrovský, a tak pojme i ty největší týmy. Teambuilding tady zvládnou připravit pro 15-150 lidí dle domluvy a vybraného balíčku. Mají totiž připravené tři zajímavé aktivity:

· Bruno Sherlockem,

· Ekosystémy aneb Brunův život,

· Bruno Challenge.

Kromě toho se dá domluvit i na něčem originálním vymyšleném na míru vašemu týmu. Všichni zaměstnanci se společně vrátí do dětských let, odreagují se od běžného pracovního života a navážou neformální vztahy. Po neobvyklém dobrodružství si pak mohou sdělit dojmy ještě u jídla. K zábavnímu parku přísluší také restaurace Brno a většina týmů si sem po náročném teambuildingu chodí na chvíli posedět a zhodnotit, jak se jim akce vydařila. Zanedlouho byste tam takhle se svým týmem mohli sedět i vy. Stačí se jen domluvit s personálem zábavního parku BRuNO.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *