MP Home: Aplikace pro všechny plánující koupi bydlení

Obsah

Modrá pyramida je v ČR vnímána jako odborník na finance spojené s bydlením. Už dávno nejde jen o organizaci, která by nabízela pouze hypotéku, stavební spoření a jiné typy úvěrů. Modrá pyramida také vzdělává a snaží se lidem usnadnit složitou cestu za vlastním bydlením.

Jedním ze způsobů, kterými svým zákazníkům a široké veřejnosti pomáhá najít bydlení snů, je i mobilní aplikace MP Home. Tu byste si určitě měli nainstalovat, jestliže se porozhlížíte po bytě či domě ke koupi, nebo plánujete začít šetřit na vlastní bydlení. Na tom, jestli jste, nebo nejste klienty Modré pyramidy, až tolik nezáleží.

Přehled vašich úvěrů a spoření na jednom místě

Aplikace má čtyři hlavní sekce a tou první jsou služby, respektive informace o službách Modré pyramidy, jež využíváte. Přímo v aplikaci je možné si zřídit stavební spoření pro vás či vaše děti. V pozdější fázi, kdy už budete mít vybranou nemovitost, si u Modré pyramidy můžete zřídit klasický hypoteční úvěr na bydlení. Jestliže si chcete jen zkrášlit bydlení, možností je i půjčka na rekonstrukci.

Ať už zvolíte jakýkoliv produkt, v MP Home uvidíte smlouvy, přehledy splacených peněz, výši státního příspěvku na stavebním spoření, veškeré transakce a hromadu dalších praktických informací.

Šanon důležitých dokumentů

Další součástí aplikace je šanon, do kterého si lze ukládat různé dokumenty dle vašeho výběru. Nahrajete si sem třeba smlouvy a faktury související s bydlením, ať máte všechno po ruce na jednom místě.

Zde objevíte i dokumenty související s úvěry a spořením, tedy žádosti, oznámení, roční výpisy, prohlášení, zmiňované smlouvy apod. Dokumenty lze filtrovat podle konkrétního produktu.

Přehled nemovitostí ve vašem okolí

V další části aplikaci objevíte nemovitosti. Skrývají se tam agregované nabídky od různých realitních kanceláří, v nichž lze rychle vyhledávat. Nabídky si můžete filtrovat a zobrazovat ve formě seznamu, nebo mapy. V mapě se rychle zorientujete a zaměříte se pouze na nabídky relevantní lokalitě, která vás zajímá.

Poradce pro veškeré vaše otázky

Prostřednictvím aplikace je rovněž možné kontaktovat vašeho osobního poradce. Pokud nebudete na cokoliv znát odpověď, stačí ho kontaktovat prostřednictvím online chatu.

Dost informací ale najdete i přímo v aplikaci, poradí vám například s vyřízením formalit na katastru nemovitostí. Řadu dalších praktických rad pak najdete na blogu Modré pyramidy, určitě si udělejte chvilku času a články od odborníků si prostudujte.

Co dalšího aplikace umí?

Z dalších funkcí můžeme jmenovat například:

  • vygenerování QR kódu pro snadnou platbu spoření
  • přehled všech služeb u Modré pyramidy
  • zobrazení výše měsíční splátky i množství peněz k čerpání
  • možnost ukládat nemovitosti, jež se vám líbí

Aplikace je přínosná pro všechny, kdo hledají vlastní bydlení. Obzvlášť ji lze doporučit těm, kteří již mají úvěr či spoření u Modré pyramidy, nebo o nich uvažují. Klidně si ji nainstalujte s předstihem, provede vás celým procesem.

Jak si aplikaci MP Home nainstalovat?

MP Home je určená pro oba nejčastější mobilní operační systémy:

  • iOS od verze 10
  • Android od verze 6

Nainstalujete si ji na mobilní telefon i tablet, je zdarma ke stažení z Google Play nebo App Store. Jestliže jste klienty Komerční banky, můžete se sami přihlásit díky přihlašovacím údajům do aplikace MojeBanka. V opačném případě je nutné pro prvotní nastavení přihlašovacích údajů zajít na pobočku Modré pyramidy. Pak už se do aplikace budete přihlašovat jednoduše přes PIN, obličej či otisk prstu dle toho, jakou technologii podporuje váš mobilní telefon. Jedna návštěva Modré pyramidy se určitě vyplatí, poté budete moct řadu věcí vyřešit na dálku.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *