Porucha notebooku nemusí znamenat konec. Přečtěte si, jak ho levně opravit

Pokud jste bez notebooku jako bez ruky, pravděpodobně jste již přemýšleli nad tím, co si počít v případě, kdy zařízení bez předchozího upozornění vypoví službu. Stane-li se tak během doby, kdy se na něj vztahuje záruka, pak není co řešit. Notebook putuje do autorizovaného servisu, kde ho opraví. Případně vám za něj pošlou náhradu v podobě zbrusu nového stroje. Ale k většině poruch dochází až o něco později. Tedy ve chvíli, kdy záruka vyprší. Vyplatí se oprava?

Značkové servisy jsou zbytečně drahé

Opravit se dá všechno, ale otázkou je, zda v servisu nezaplatíte částku, za kterou byste si pořídili nový stroj. V autorizované opravně se to skutečně může stát, protože většina oprav probíhá formou výměny základní desky, a to bez ohledu na rozsah závady. Technici musí dodržovat nařízení výrobce dané značky a nic jiného jim nezbývá.

Řešení nabízí neautorizovaný servis

Jinak to chodí v neznačkových opravnách, což nám potvrdili technici ze servisního centra ABAX – pobočka Acer servis Brno. V neautorizovaném servisu vždy hledají nejefektivnější řešení. Technici disponují moderní technikou a většinou se jim podaří hardware opravit tak, aby nebyla nutná výměna desky. To se logicky projeví i na ceně, která je výrazně nižší než v autorizovaném servisu. Na základě nezávazné kalkulace se k opravě přiklání 8 z 10 zákazníků.

Oprava notebooku Acer může být díky výměně jednotlivých součástek až o 90 % levnější než v případě výměny základní desky. Servis Acer Brno přitom vykazuje minimální míru reklamací – stabilně pod 10 %.

Necháte-li si svůj notebook opravit v některé z mnoha poboček servisního centra ABAX, získáte půlroční záruku. Navíc si můžete opravu objednat online a přes internet sledovat i průběh zakázky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *