Prodej Bytů Na Vackově v Praze spuštěn, nyní se zajímavými bonusy

Bydlet ve vlastním je investice do budoucnosti i zajištěním na stáří. Koupit byt bylo v posledních letech takřka nemožné, ale situace se mění k lepšímu a dnes je možné koupit jednotku v zajímavé lokalitě, k tomu s nevídanými bonusy v podobě slev či kvalitního vybavení v základní ceně. Praha k tomu poskytuje možnosti v pracovním a osobnostním rozvoji, což je deviza, kterou nemůže žádné jiné krajské město v Česku nabídnout. Proč si vybrat z katalogu Bytů Na Vackově a jaké výhody má tento projekt oproti ostatním?

Dostupná a zelená lokalita

Když se před sto a více lety řeklo Žižkov, lidem naskakovala husí kůže. Čtvrť byla domovem zlodějů, lapků a dalších kriminálních živlů, pro které byly místní knajpy útočištěm. Dnes je Žižkov naprostým opakem, protože prošel bujným rozkvětem infrastruktury. K tomu je nedaleko centra a je maximálně dostupný veřejnou hromadnou dopravou. V práci nebo na VŠE za pár minut? Proč ne, na metro je to od dveří bytu jen kousek!

Katalog, který potěší

Jaký byt vybrat? Jakýkoli! Katalog Bytů Na Vackově prozatím obsahuje všechny dispozice od garsonek po pětipokojové byty s terasou či balkonem. Některé byty jsou včetně předzahrádky. V současné chvíli probíhá akce na nové bydlení na pražském Žižkově, kdy je sklep k vybraným jednotkám zdarma, k tomu se může ušetřit až stovky tisíc korun díky schválení snížení sazby DPH a možnosti podepsání rezervační smlouvy tak, aby tento krok platný od roku 2024 již zohledňovala. V rámci čtyř bytových domů se nabízí celkem 241 bytových jednotek, ke kterým se může dokoupit garážové stání v podzemí.

Vysoké standardy v ceně

V rámci bonusů společnost Metrostav Development poskytuje slevy, ale také kvalitní vybavení v ceně, například trojskla, navíc u oken směrovaných na východ, západ či jih ještě venkovní žaluzie. Samozřejmostí je výběr odstínů vinylové podlahy nebo dezénů u obkladů a dlažby. Kvalitní koupelnová a sanitární keramika potěší všechny zájemce, kteří jistě ocení i možnost nechat si zaměřit kuchyni ještě před samotným předáním bytu, což usnadňuje instalaci kuchyňské linky.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *