Reklamní agentura se postará o firemní identitu i světelnou reklamu

V současné době je kladen důraz na marketing. Pokud se chcete odlišit od konkurence, právě marketingové nástroje vám v tom pomohou. Podceňovat byste neměli ani firemní identitu, podle které si vás veřejnost zapamatuje. V následujících řádcích vám prozradíme, s čím vám reklamní agentura pomůže.

V první řadě potřebujete logo. Grafické studio vám poradí, jestli vámi vybrané logo je opravdu správnou volbou. Pamatujte, že návrh loga nezahrnuje jen to, jak bude vypadat logo, které vložíte na webovou stránku a vizitky. Velice důležitou součástí je logomanuál, v němž jsou definovány přesné barvy i to, jak má vypadat logo na světlém, respektive tmavém podkladu.

Vizitky ještě nevymřely

I když se v posledních měsících digitalizace výrazně urychlila, neznamená to, že se přestaly používat tištěné materiály a vizitky. Obchodní jednání se budou konat i nadále. Přece jen na obchodního partnera zapůsobíte, když mu dáte vizitku s kontaktními údaji. Tvorba vizitek by se také měla řídit podle pravidel, jež uvádí grafický manuál sestavený od grafického studia.

Firemní identita je nenahraditelnou součástí marketingu

Především u začínajících společností se řeší firemní identita. Všechny vaše nástroje, tištěné podklady, lepená reklama i billboardy se nesou ve stejném duchu, abyste byli lépe rozpoznatelní. Jestliže jste doposud nic takového neřešili, je nejvyšší čas na vytvoření firemní identity od profesionálů, již vám navrhnou, co je dobré a co naopak ne.

Firemní identitou se potom řídí i obalový design. Přece jen, chcete, aby si zákazník hned daný produkt spojil s vaší společností, ne?

Webové stránky i světelná reklama

V neposlední řadě nesmíme zapomenout na další prvky, jako je světelná reklama. Uplatnění nachází zejména tam, kde máte prodejnu, kamennou pobočku či kancelář. Ve virtuálním světě se zase budete prezentovat webovou stránkou, která by měla být intuitivní, moderní a přehledná.

Pokud jsou tedy ve vašem hledáčku služby jako tvorba webových stránek Ostrava anebo velkoplošný tisk Ostrava, obraťte se na reklamní agenturu MARF.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *