Tvorba webových stránek z vás nemusí udělat vazala jednoho dodavatele

Obsah

I ti, kdo se chlubili tím, že si pořád mohou dovolit web a online prostor ignorovat, v prvním pololetí otočili. Šťastný ten, kdo je dnes připraven. Ti ostatní si musí pospíšit. Jak udělat webové stránky a nešlápnout vedle?

Zvolte si dobrou platformu

Rychlé webové stránky lze udělat na otevřené platformě, jakou je WordPress. Výhodou systému je, že nebudete muset platit za programování toho, co už bylo vytvořeno. Můžete se naopak soustředit na obsah svého webu, na jeho správnou SEO optimalizaci i marketingovou podporu.

WordPress dnes využívají nejen malé a začínající firmy či blogeři. Stal se oblíbený i mezi velkými giganty. Věděli jste, že na této free platformě běží i takoví světoví giganti, jako je Mercedes Benz, Walt Disney, švédské národní webovky Sweden.se, Bata.com i webové stránky Sylvestra Stalloneho? Přidat se tedy do party těchto úspěšných rozhodně není ostuda.

Svépomocí na vše nemusíte

Samozřejmě i s webovými stránkami na WordPressu se hodí sáhnout po firmě, která to umí. Má to však velkou výhodu. Zadáváte ji pouze již konkrétní práce na přípravě vašeho webu a nebuduje vše od prvního algoritmu. Systém je též připraven k tomu, abyste jej obsloužil svépomocí, pokud jde o plnění i změnu obsahu. Není to o nic složitější než psát v textovém editoru, a to dnes snad již umí opravdu každý. Nejste ani závislí na stejném wordpressákovi či firmě. Se systémem pracuje celá řada společností i freelancerů. Máte tedy mnohem více otevřených možností a nestanete se závislými na dodavateli webu.

TIP: Čeká vás tvorba webových stránekAJAS Corporation se specializuje právě na webové stránky na platformě WordPress.

WordPress je připraven snad úplně na vše

Vybudujete na něm webové stránky, magazín, blog, e-shop, má vlastní kalkulačky a jiné plug-iny. Je responzivní, vhodný i pro tablety a mobilní telefony. Je též SEO friendly. Navíc si do něj jde dokupovat různé doplňky, díky kterým lze lépe hlídat zmiňované SEO každé stránky, testovat rychlost stránek a zlepšovat je, odfiltrovávat spam v komentářích, komprimovat obrázky, sbírat e-maily a automatizovat jejich rozesílání a mnoho dalších.

Nezapomeňte, vás web musí být vidět

Tvorba web stránek, které nikdo nenajde, není řešením. Musíte se zaměřit rovněž na jejich propagaci a online marketing. Ideální je najít si za partnera firmu, jakou je AJAS Corporation, která umí stránky nejen vybudovat, ale rovněž vám pomůže kompletně s marketingovou podporou – včetně SEO či PPC.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *