Vydělávejte na čajích díky affiliate

Affiliate marketing neboli provizní systém je skvělý způsob, jak vydělávat na svém webu, blogu, ale třeba i s pomocí facebookové stránky. Funguje vlastně tak, že propagujete cizí výrobky a z každého prodaného kusu pak dostanete určitou provizi. Z dražšího zboží je samozřejmě provize vyšší, i když i z levnějších produktů se dají měsíčně vydělat tisíce korun. A to vlastně úplně bez práce.

Affiliate programy má spousta e-shopů, u nichž byste to třeba ani nečekali. Svým čtenářům můžete doporučovat oblečení, drahou dovolenou nebo třeba potraviny. Vždy je ale dobré zapojit se do affiliate programu s takovým zbožím, které aspoň trochu souvisí s tématem vašeho blogu nebo facebookové stránky. Ať nepůsobí reklama úplně jako pěst na oko.

Kolik si vyděláte, záleží jen na vás

Affiliate program je skvělý v tom, že po vás nic nevyžaduje. Je jen na vás, kolik času mu věnujete a jak poctivě svým čtenářům výrobek představíte. Podle toho bude pak také vypadat provize. Vaším úkolem je přesvědčit čtenáře, že daný produkt stojí za koupi, a musíte je donutit, aby kliknuli na vámi uvedený odkaz. V e-shopu nemusí nakoupit hned, díky cookies se údaje o tom, že přišli z vašeho webu, uchovává většinou 30 dní. Jakýkoliv nákup, který se během té doby v daném e-shopu uskuteční, se připíše na vaše konto.

S Chvilkanacaj.cz lze získat až 10 000 Kč měsíčně

Zajímavý provizní systém má například e-shop Chvilkanacaj.cz. Z každé objednávky tam affiliate partnerům dávají provizi až 12 %. Jelikož je průměrná hodnota jejich objednávek cca 1300 Kč, přijdete si tedy na zhruba 150 korun za jednoho zákazníka. Nejaktivnější affiliate partneři si u nich vydělají až 10 000 Kč měsíčně.

Jak začít?

Zlákal vás partnerský program? Zamiřte na Chvilkanacaj.cz, vytvořte si affiliate účet, vyberte bannery nebo odkaz a začněte vydělávat ještě dnes. Od 500 Kč si lze nechat provize vyplácet.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *