Bydlení v Praze jako výhodná investice?

Život v Praze je atraktivní zejména pro mladé členy naší společnosti. Ti ruch velkoměsta naprosto zbožňují, protože jim zaručuje neustálou možnost navštěvovat večírky a další společenské akce, které se nikde jinde nevyskytují v tak výrazném rozsahu. V naší metropoli to zkrátka žije, o tom nemůže být sebemenší pochyb.

Když ovšem začnou roky přibývat a člověk stárne, postupně si uvědomí, že by mnohem raději strávil dny někde na poklidném místě, kde nebude prakticky každou minutu rušen vlivem okolí. V té chvíli je nejlepším řešením jednou pro vždy skoncovat s předraženými pronájmy a investovat do budoucnosti. A právě nyní jsou pro tento krok ideální podmínky, jelikož v Praze aktuálně vzniká několik nových projektů, z nichž za zmínku stojí například Byty na Vackově. Co všechno budoucím obyvatelům nabízí?

Bydlení na Vackově snoubí město a přírodu

Horní Žižkov je jednou z nejklidnějších oblastí na Praze 3. Vedení města má s touto lokalitou do budoucna smělé plány, hodlá ji totiž postupně přetavit v rezidentní a obchodní čtvrť. Jedním z prvních kroků je i projekt na Vackově, který se skládá z pěti obytných objektů a dohromady pojme 347 rodin a jednotlivců.

Zejména milovníci přírody si koupí nového bytu přijdou na své, protože v těsné blízkosti jejich budoucího domova se nachází park Židovská pec, který je jako stvořený pro dlouhé procházky s dětmi beze strachu, že vlétnou pod kola nějakému neukázněnému řidiči. Dále je v dosahu veškerá občanská vybavenost, která se skládá z:

  • škol a školek
  • sportovních areálů a restauračních zařízení
  • obchodních domů a zastávek MHD
  • památek a ordinací lékařů
  • pobočky České pošty a dalších důležitých prvků

Koupě vlastního bydlení je tou nejlepší možnou investicí

Ačkoli se vám na začátek může zdát cena vlastního bydlení příliš vysoká, s ohledem na budoucnost se lepší varianta nenabízí. Za pronájem totiž v průběhu let utratíte mnohonásobně více peněz a dům nebo byt vám nikdy patřit nebude. Byty na Praze 3 jsou díky všem výše zmíněným aspektům tou nejlepší investicí do života, která se vám mnohonásobně vrátí. Nezůstávejte proto otrokem někoho cizího, ale začněte psát svůj vlastní životní příběh se vším všudy.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *