Jak se chovat v online casinu

Chování je zrcadlem nás všech a každý nás podle něj posuzuje. Je však nutné dodržovat určité zásady chování i v online casinech za počítačem?

Chování v online casinu? Také má svá pravidla

Možná to zní trošku divně, jako by šlo o chybu v textu. Častěji se totiž řeší, jak se chovat v kamenném kasinu, a ne v tom za počítačem v online světě. Nicméně i internetová casina mají určitá pravidla, která je třeba dodržovat. Ať už proto abyste hráli správně s minimem ztrát nebo proto abyste u stolů ve virtuálním světě byli slušnými společníky pro ostatní hráče.

Buďte příkladným hráčem s kamennou tváří i když se nedaří

Je vědecky dokázáno, že v online světě lidé ztrácejí zábrany a jsou tak trochu větší „hrdinové“ než by byli v reálném světě. Podobně to funguje i v online casinech, kdy u některých „živých“ her, jako je ruleta nebo blackjack, je povolena komunikace s hráči nebo dokonce s krupiérem. Občas se tak stane, že hráč neunese prohru a začne být v chatu vulgární. Velmi často k vulgaritám dojde, když hráč od casina obdrží bonus bez nutnosti vkladu a nerozvážně celý obnos vsadí a prohraje. Rozhodně doporučujeme se tomuto stylu hry a vulgaritám v chatu vyvarovat. Následně totiž může dojít k vašemu nucenému odsednutí od stolu nebo k dokonce zablokování herního účtu.

Hrajte poklidnější typy her, kde riskujete minimum

Jsou lidé, co jsou rození kliďasové a nerozhází je prakticky nic, ale jsou tací, kteří mají horkou krev a energie z nich stříká na metry daleko. Každý jsme nějaký, ale rozhodně by nás naše povaha neměla omezovat od toho co máme rádi a co nás baví. Mluvíme konkrétně k té „energičtější“ skupině lidí, která svou horkou povahu za počítačem zkrotí ideálně tak, že hrají hry bez možnosti chatu. Druhou možností jsou hry, kde riskují minimum finančních prostředků, které v případě prohry tolik „nebolí“. Ideální je proto online loterie Lucky Six od Fortuny. Tu si lze zahrát už za dvacet korun, což je částka, která když se zrovna nepodaří zhodnotit, nerozhodí ani toho největšího cholerika.

Hrajte úplně zdarma

Pokud riskujete hodně a prohrajete, bolí to i kliďase. Pokud riskujete málo a prohrajete, bolí to tak trochu každého, ale pokud neriskujete vůbec nic, je to přece v pohodě! I tato možnost se v online casinech naskýtá díky free spinům a zatočením zdarma na automatech. Online casina často rozdávají volné otáčky, díky kterým můžete skutečně vyhrát opravdové peníze a pokud náhodou nevyhrajete, vůbec nic se neděje. Zkusíte to zase příště.

Prostě buďte plní optimismu. To je ten nejlepší recept, jak se chovat v online casinu a nejen tam.

18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *