Sezóna konferencí vyprodává hotely

Podzim je čas konferencí a seminářů. Po dvou měsících letních prázdnin si dávají dostaveníčko všichni odborníci, docenti, přednostové a profesoři, aby zahájili vědeckou sezónu, stejně jako se během září, října a listopadu potkávají manažeři a obchodní zástupci firem, aby vyjednali prodejní know how a marketingovou strategii pro příští rok.

Termíny s rezervacemi se plní dlouho dopředu. Sehnat a zabukovat velký sál pro konference není jednoduché. Není nutné připomínat, že největší poptávka se soustředí kolem hlavního města, kde mají sídla velké firmy a dceřinky mezinárodních holdingů a konsorcií.

Plac pro konferenciéry

Moderní konferenční prostory v Praze jsou synonymem pro prvotřídní zázemí, kde se mohou potkat stovky osob za nejrůznějším účelem. Tam, kde je k dispozici nejen vysokorychlostní internet, ale také flipchart, videoprojekce a další technické vymoženosti, jež jsou nedílnou součástí každé akce s programem. Zapomenout nesmíme ani na neopomenutelný coffee break a gastronomické služby po celý den konání.

Výběr objektu je rovněž spojen s nutností ubytovat mimopražské účastníky. Velmi dobře se tedy hodí hotelový typ. Hotel Belvedere má s hostitelskou činností  konferencí a seminářů četné zkušenosti. Konferenční prostory se dělí do společenského sálu, klubového zařízení a salónku. Objekt najednou poskytne azyl čtyřem stovkám hostů, včetně ubytování.

Orientace na bussiness

Ubytování je možné v několika typech pokojů. Všechny jsou nekuřácké a pokryté vysokorychlostním internetem. Hotel je proslulý svou business orientací, účastníci služebních cest a výjezdních zasedání se zde cítí velmi dobře, protože zde najdou veškeré služby, které potřebují. Velmi oblíbený je lobby bar s business koutkem.

Velkou devízou je i poloha objektu. Čtyřhvězdičkový hotel je umístěn nedaleko Pražského hradu a má tak přímé spojení do historického a obchodního centra Prahy.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *