Jaký nábytek si vybrat v roce 2023

Plánujete zařizovat interiér? Nebo máte chuť na změnu, ale nevíte po jaké sáhnout? Jednoznačným vítězem je nábytek z masivu, který se těší oblibě i letos.

Masivní nábytek je oblíben již staletí. Moderním se stává nejen díky svému jednoduchému designu, ale také originalitě, kterou s sebou přináší. Je nejen vynikajícím společníkem v každém interiéru, ale také módním doplňkem, který stojí za povšimnutí.

Nábytek ze dřeva najde své uplatnění například v ložnici. Masivní manželská postel přitáhne oči nejen domácích, ale i návštěvu. Pokud se rozhodnete, že chcete mít v ložnici celý nábytek ze dřeva, máte si z čeho vybrat. Slovenská firma dřevko přináší kousky, které zazáří v každém koutě ložnice. Vyberte si například šatní skříň, noční stolek z masivu či komodu.

Tento druh nábytku je oblíbeným i do obýváků. Svou pozornost přitahuje zejména konferenční stolek z masivu, u kterého se potýká rodina i přátelé. Nepostradatelnou součástí obývacího pokoje je i TV stolek, který kromě designérského kousku plní také funkci úložného prostoru. Komoda z masivu je také podstatnou součástí obývacího pokoje či chodby.

Rozhodnete-li se pro masivní nábytek do kuchyně, jste na správné cestě. Dřevěný jídelní stůl poskytne kromě kvality ozdobnou funkci a bude centrem pozornosti. Kromě toho můžete svoji funkci vyšperkovat o prosklenou vitrínu či závěsnou polici.

Kolekce nábytku z masivu pro náročné uživatele

Pokud jste nerozhodní sáhněte po sestavách. Kolekce masivního nábytku jsou výbornou možností pro ty, kterým se obtížně zařizuje jakýkoli interiér. Sestavy do ložnice a obývacího pokoje, obsahují vše potřebné, co do daného interiéru potřebujete. Kolekce masivního nábytku jsou vyrobeny ve stylovém designu, který si zamiluje každý.

Zařídíte jimi klasický interiér, interiér ve skandinávském, provensálském, rustikálním i minimalistickém designu. nábytek z masivního dřeva vyniká svojí nadčasovou krásou, která najde uplatnění v různých stylech. Je jedinečný a speciální, proto vyhovuje i nejnáročnějším uživatelům.

TIP redakce: Přečtěte si další články na magazínu o bydlení.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *