Naučte se používat papírové výplně do krabic

Lidé si čím dál více zvykají nakupovat online, což s sebou nese také výrazně větší množství balíků. Častokrát jsou vyplněny plastovými vzduchovými polštářky, polystyrenovou výplní či bublinkovou fólií. Všechno tohle je spousta plastu. Nechtěli byste aspoň u vás začít fungovat jinak a používat papírovou výplň?

Koncem minulého století a začátkem toho současného zažíval plast období boomu. Zjistili jsme, že se z něj dá vyrobit skoro všechno a patřičně jsme toho využívali. Dnes už ovšem vidíme i negativní důsledky tohoto jednání, a tak se snažíme využívání plastu omezit. Nahrazujeme i plastový obalový materiál, respektive především ten výplňový.

Proč uvažovat o papírové výplni?

Zákazníci se častokrát dívají na to, jak se e-shop chová k životnímu prostředí. Děláte-li něco navíc, co ostatní ne, určitě se tím nezapomeňte pochlubit na marketingových kanálech. Nejde však jen o dobrou image, i vás bude určitě těšit, když se budete chovat šetrněji k životnímu prostředí.

Dalším důvodem mluvícím pro papírové výplně do krabic je cena. Ušetříte. Ono to koneckonců dává smysl. Papírová výplň se může vyrábět například ze starých kartonů či staršího papíru.

Jaké máte možnosti?

Chcete nahradit plastové vzduchové polštářky nebo polystyrenovou drť? Máte několik atraktivních možností:

  • Kartonová střiž – Fixace vyrobená z odpadové lepenky třívrstvé či pětivrstvé. Hodí se o síť, kterou se dá nejen vyplňovat balík, ale také obalovat zboží. Na kartonu nejsou žádné potisky ani lepicí pásky.
  • Papírová vlna – Hodí se pro fixaci a výplň, dodává se v bílé i přírodní barvě. Působí esteticky dobře, a tak se hodí pro výplň dárkových balení.
  • Balicí papír – Produkt se jím dá obalit, zmačkaný balicí papír lze využít i na výplň.
  • Vlnitá lepenka – Dvouvrstvá vlnitá lepenka se hodí nejlépe pro prokládání a separaci produktů.

V nabídce e-shopu Box48, který dodává krabice na míru a další obalový materiál, najdete i pár dalších typů papírové výplně. Stačí si pouze vybrat.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *