Podnikatelský úvěr je zajímavou alternativou nejen pro nováčky

Začínáte s podnikáním nebo už máte řadu odběratelů a vaše jméno má ve světě zvuk? V každém případě platí, že investice do vlastního rozvoje se vyplácí všem, bez ohledu na obor nebo pracovní dobu. Někdy jsou tu i výdaje, které nepočkají a musí se uhradit prakticky obratem. Kde na ně vzít? Řešením může být krátkodobý úvěr určený všem OSVČ, s minimem podmínek a rychlým vyřízením. Přesně to totiž podnikatel potřebuje, neboť čas je v dnešním světě poměrně drahá veličina a nelze s ním, jakkoliv plýtvat!

Minimum podmínek vede k rychlému schválení

Proč na něco ještě čekat? V moderní době, podle některých studií, strávíme ve frontách až pět let života – a tento ztracený čas by bylo jistě možné využít nějak jinak, efektivněji. Třeba pro zábavu, ale i pro práci, záleží přeci na konkrétním člověku a jeho potřebách. Podnikatelský úvěr nabídne značnou variabilitu všem, kteří mají IČ a starají se o svou živnost dnes a denně, bez dlouhých dovolených a odpočinku. Výdaje byly, jsou a budou, bohužel, nikdo se jim nevyhne a někdy udělají značnou čáru před rozpočet. Naštěstí je zde ale promptně řešit pomocí krátkodobého úvěru. Jaké jsou jeho konkrétní parametry? Kolik si lze půjčit osvědčenou nebankovní cestou?

  • 5 000 Kč je minimum. Stačí to na základní software, malou komodu nebo pracovní stolek.
  • 20 000 Kč je nejvyšší možná půjčka. Kvalitní notebook, ale také řada dalších věcí, dle výběru.
  • Splátkový kalendář je krátký, 7 až 30 dnů dle volby klienta. Odklad až o 30 dní samozřejmostí.

Podnikatelské půjčky jsou dnes oblíbeným hitem a jistě není divu, neboť aktivních živnostníků je podle aktuálních statistik jeden milion. Není třeba nikam spěchat a vážit cestu na pobočku, sejít se osobně s makléřem a tak podobně – ne, dnešní svět funguje online a totéž platí i pro nebankovní úvěry!

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *